Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TakTen: Mogę się zgodzić z argumentem dotyczącym gracza @hulululu. Faktycznie, założył konto za późno. To niedopatrzenie (?) organizatora podważa cały regulamin. Zawodnicy powinni być sprawdzani przed rozpoczęciem turnieju! Tutaj faktycznie powinien wypowiedzieć się ktoś z osób organizujących turniej.

Co do turnieju dla aktywnych mirków - zostało to wytłumaczone w regulaminie. Wchodzi 16 drużyn, jeśli chętnych będzie więcej to odbędzie się losowanie. Nie ma więc według regulaminu znaczenia aktywność w tagu.
No i drewnoteam, drewno wygrało na ostatnim mikroblogowym evencie ( chociaż yoreciv mowiła, że nie ma nic wspólnego z tamtą imprezą ) i to jest pretekst żeby drużyna zagrała w tym turnieju.

@TakTen: czy naprawdę muszę wklejać znowu wyjaśnienie, że ich aktywność była wystarczająco duża? Tak, to też wzięliśmy pod uwagę, że byli finalistami poprzedniego turnieju, ale ta informacja w ogólnym rezultacie nie miała żadnego znaczenia, co już wyjaśniłam wcześniej.

[...]Byłem
Co do turnieju dla aktywnych mirków - zostało to wytłumaczone w regulaminie. Wchodzi 16 drużyn, jeśli chętnych będzie więcej to odbędzie się losowanie. Nie ma więc według regulaminu znaczenia aktywność w tagu. W tej sytuacji domyślam się też że gdyby zarządzono losowanie, Drewno Team nie miałby żadnych forów.


@Pertaseth: Takich informacji nie ma w regulaminie. Zostało to zmienione na prośbę graczy już pierwszego dnia, o czym może poświadczyć każdy, kto zapoznał
Wołam kapitanów Drużyny A,B,C,D może dorzucą swoje trzy grosze o zasadach FerPlay. Moim zdaniem Drużyna Dzbany powinna być zdyskwalifikowana, a ze względu na brak dem w meczu Drewno Team vs Good&Woods mecz powinien być powtórzony na tej samej mapie jak w każdym normalnym evencie.
@volfesik
@Wirtuoz
@Rise123
@nawzajem
@yoreciv: Zgodnie z zasadami, powinniście zdyskwalifikować drużynę Dzbany.


@TakTen: Zgodnie z zasadami Twoja drużyna przez Twoje zachowanie również powinna zostać zdyskwalifikowana. Jednak nie uważam, żeby było to w porządku w stosunku do Twojej drużyny. Rano wygłosimy oświadczenie w tej kwestii.