Wpis z mikrobloga

Nie wierzę. Moja mama właśnie wróciła z koleżankami z pracy z wycieczki w Paryżu. Jedna podczas podróży opowiadała, jaką ma super rodzinę, męża, troje dzieci. Na miejscu dała numer jakiemuś ruskowi, którego poznała w klubie, a pod koniec tego samego dnia już się z nim lizała. Czterdziestoletnia baba. Potem jeszcze stwierdziła, że takie kontakty są jej przydatne, bo często jeździ w dalekie delegacje. Do tego mama opowiedziała mi sytuację z lotniska. Zagadał je jakiś młody Polak, widać że wystraszony i nie wie, co zrobić. Opowiedział, że miała po niego przyjechać siostra, czeka godzinę i nic, a nie ma telefonu. Wszystkie te baby się od razu odsunęły, jak od gówna, chociaż przez całą wycieczkę codziennie gdzieś dzwoniły. Telefon dała mu moja mama, która cały czas pilnowała się z telefonem i wysłała tylko jednego smsa, żeby dać mi znać, że doleciała. Polakowi nie pomogły, ale już jak zobaczyły cudzoziemca ze złotą kartą to się prawie na niego rzuciły. Tracę wiarę w ludzi... () #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #podludzie
  • 29
@Inconsiderable: moja sytuacja autentyk z samolotu do Grecji ,takie ryczące 50 pija drinki z termosa (a co będą płacić za drinki ) i jedna do drugiej :
-Ty bo mi w pracy dziewczyn zazdroszczą jak tak sobie jeżdże dwa razy do roku na tydzień na wakacje .
-Zazdrosne pindy
-Ale one nie wiedzą , że ja jadę tam dawać dupy na prawo i lewo , a nie odpoczywać .
Zaorane ,
@Kacc: chcesz mi powiedzieć, ze ktoś jest takim cebulakiem, ze wchodzi na bezcłowke kupuje alkohol i przelewa go do termosu zeby nawalić sie w takcie lotu? XD bo z tego co ja zwykle widze to janusze najwiecej wydają w samolocie na alkohol, jakoby ludzie mieli im pogratulować ile pinionzkow to oni nie maja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pris00ner:

chcesz mi powiedzieć, ze ktoś jest takim cebulakiem, ze wchodzi na bezcłowke kupuje alkohol i przelewa go do termosu zeby nawalić sie w takcie lotu? XD bo z tego co ja zwykle widze to janusze najwiecej wydają w samolocie na alkohol, jakoby ludzie mieli im pogratulować ile pinionzkow to oni nie maja ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No wlasnie. Ja tez nie wiem po co ten alkohol
@Dinth: zazwyczaj nie mozna, w wielu liniach lotniczych jest zakaz spozywania wlasnego alkoholu (oczywiscie jak jest przelany i zakamuflowany w odpowiedni sposob to przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Wiadomo, ze linie lotnicze chca zarobic jak najwiecej z dodatkowych sprzedazy, a na alkoholu sprzedawanym na pokladzie jest spora marza.

Chociaz z drugiej strony zdazylo mi sie leciec liniami, gdzie nie trzeba bylo sie czaic, obsluga miala w