Wpis z mikrobloga

Oficjalnie stwierdzam, że ludzie z kultury Punk to nawet nie #podludzie, bo szkoda obrażać podludzi.

Jadę sobie wczoraj wieczorem MPK na siłownie do swojej kobiety, siedzę i przewijam mikro śmieszkując z obecnych tu wpisów. Autobus się zatrzymuje, wchodzą oni( a raczej większa część z nich, bo jednego ciągnął na zgonie) trzech facetów i dwie baby. Już od wejścia słychać jak rzucają mięsem, gorzej niż cyganka, gdy nie dostanie pieniędzy. Siadają na końcu autobusu i coś tam krzyczą wzajemnie do siebie, co chwile tylko słychać: HuehUehuehuE.
Myślę sobie: wyjebongo mam, puki mnie nie zaczepiają czy innych to niech sobie tam robią co chcą. I nagle słyszę: JEB! Taki dźwięk, gdy ktoś komuś sierpa strzeli.
PK1(punk kobieta 1): #!$%@?, co ty #!$%@?, czego go bijesz? Daj mu zgonować!
PM1(punk mężczyzna 1): Zamknij mordę, nie umie pić, to będzie #!$%@? zbierał.
I kolejny raz słychać strzał. Takie: JEB!.
PK2: #!$%@?ło Cię całkiem!
PM1: Ryj, lepiej ruchaj się ze mną.
I w tym momencie zaczął wykonywać ruchy kopulacyjne, drąc się na cały autobus jak #!$%@? orangutan, a ta baba do niego dołączyła. I drą się dwie #!$%@? małpy na cały autobus, a ludzie patrzą na nich z minami "Jezusieświętyco to za bydło".
PM1: Ale ja muszę Ci powiedzieć, żeś ty najpiękniejsza dama jest, no musiałem powiedzieć prawdę.
PK2: hihihihihihi
PM1: ALE BYM #!$%@? BURDĘ ZROBIŁ, CO? ROBIMY BURDĘ #!$%@??
Myślę: oho. Jak mi glanem #!$%@? to po nodze, amputować przy dupie będzie trzeba, ale nie mogę nic nie zrobić, gdy zaczną się do mnie rzucać. Więc odkładam telefon do torby i czekam na rozwój wydarzeń.
PK1: Uspokój się #!$%@?, żadnych burd nie będziesz tu robił, później sobie porobisz burdy... A i #!$%@? przestań mnie dziwko bić i drapać!
PM1: NO DOBRA.
Kolejny strzał: JEB! No #!$%@? tego zezgonowanego jak nic, zanim dotrą na swój przystanek:.
PM1: BĘDĘ GO #!$%@?Ł, SKORO PIĆ NIE UMIE, A JAK JA SIĘ ZMĘCZĘ TO TY GO PRZEKOPIESZ. EHUehueheuheue
Na następnym przystanku wysiedli, wyciągając ze sobą zezgonowanego kumpla.

#truestory #podludzie #punk #rzucammiesem
  • 12
@wykopek_z_przymusu: Wiem o tym. Znam raperów, którzy podczas jednej rozmowy potrafią zaskoczyć swą inteligencją, z którymi 5 minutowa dyskusja zamienia się w 3 godzinną rozmowę, a także takich, co jedynie myślą o jaraniu i JP. Znam metali - świetni ludzie, zawsze zbijam im piąteczkę i wiele wiele innych subkultur. Ale Punki to największe bydło jakie do tej pory poznałem, o inteligencji mniejszej niż betoniarka.
Ale Punki to największe bydło jakie do tej pory poznałem, o inteligencji mniejszej niż betoniarka.


@Szewa: czyli wiesz, że nie ma co generalizować ale i tak będziesz generalizować? brzmi legitymacyjnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Szewa: najlepsze jest to, że taki stereotyp punka menela został stworzony przez komuchów w celu zdławienia całej subkultury punk ( w latach 80tych na początku wyglądała ona inaczej). Więc te wszystkie brudne zapite mordy są jeszcze większymi niewolnikami 'systemu' niż myślą xD

podludzie mocno