Wpis z mikrobloga

#pudzian #imigranci #polska #islam #4konserwy #neuropa

Patrząc na wykopową reakcję na #pudziangate jestem po prostu przerażony. Nie, nie kocham imigrantów. Uważam, że są obiektywnie parę poziomów cywilizacyjnych niżej nawet od naszych sebixów, których to powinno się od społeczeństwa izolować. OBIEKTWYNIE, bo przecież Wy wszyscy konserwowi neofici tak bardzo sprzeciwiacie się "lewactwu", z tym ich całym kulturowym relatywizmem i #!$%@? logiki, jak np. zapraszanie przez feministki Panów, którzy traktują kobiety gorzej niż konie, którzy gwałcą na potęgę i jeszcze to sobie usprawiedliwiają. Więc popatrzcie proszę Was na tę sytuację OBIEKTYWNIE, a nie przez pryzmat własnych poglądów.

Nie chodzi o wyrażanie własnego zdania, tylko o groźby pod adresem imigrantów(zdj bejsbola z dość oczywistą sugestią) i do tego dehumanizacja nielegalnych przybyszów(moim zdaniem władze Francji powinni ich stamtąd pałami pogonić) poprzez nazwanie ich "śmiecie ludzkie". Rozumiem, że Pudzian może być całą sytuacją rozgoryczony, ale jest osobą publiczną. Tak bardzo narzekacie (i słusznie) na to, co Kraśko czy Lis potrafią wypisywać na TT, a tutaj sytuacja ma znacznie większy kaliber. Jeżeli nie chcecie być osądzani o stosowanie podwójnych standardów, to powinniście potępiać takie zachowania niezależnie od orientacji politycznej. Oczywiście pominę fakt dodania zdjęcia z wizerunkiem tej Pani gdzie słowa "Żyd" i "Kapuś" są użyte jako równoważne. Jako osoba o żydowskich korzeniach jestem tym faktem dosyć mocno zniesmaczony. Wszyscy jak jeden maż powinniśmy się temu przeciwstawić, szczególnie że bardzo nam wszystkim zależy prawdzie o obozach zagłady.
  • 36
Nie chodzi o wyrażanie własnego zdania, tylko o groźby pod adresem imigrantów(zdj bejsbola z dość oczywistą sugestią)


@MKULTRA: Ale co jest złego w bronieniu swojej własności? Przecież nie pisał o tym że będzie ścigać imigrantów po mieści tylko że w przypadku wtargnięcia na jego teren/niszczeniu jego własności odpowie siłą. Jeśli o mnie chodzi to powinien mieć ich prawo w takim przypadku zastrzelić.
@LordOfTheBananas: jakby to napisał Pan Janusz ze liczbą znajomych sięgającą 150 dusz, to nic by się nie stało. Pudzian trochę tych lajkujących ma z czego pewnie ze 2/3 jara się, że "pudzian chce #!$%@?ć ciapatych" i to ot tak za bycie ciapatymi. Podkreśliłem, że Pudzian jest osobą publiczną. Chyba nie chcesz, żeby lekko ciemniejsi ludzie byli u nas #!$%@? za friko?
@MKULTRA: dajesz mi raka. Wiesz co, kiedyś w pewnej miejscowości wypoczynkowej (mała wieś) tubylcy urządzili sobie ostrą najebę nad jeziorem, wracając wyrywali mi sztachety z ogrodzenia i śmiali się do rozpuku gdy zareagowałem. Wiesz co zrobiłem? Zadzwoniłem na pały, wyszedłem do nich i ich zwyzywałem i starałem się przegonić. Policja przyjechała po godzinie, nic nie zrobili, przyjęli zgłoszenie i tyle. Po niecałych 2 tygodniach sytuacja powtórzyła się - naprawiony płot znów
@MKULTRA:

Chyba nie chcesz, żeby lekko ciemniejsi ludzie byli u nas #!$%@? za friko?


Znajdź mi w jego wypowiedzi fragment w którym namawia do agresji wobec imigrantów. Pisze tam jasno o osobach które włamują się do ciężarówek, kolor skóry oraz wyznanie nie mają tu znaczenia.

Podkreśliłem, że Pudzian jest osobą publiczną.

Pudzian jest sportowcem a nie politykiem, ma prawo wyrażać swoje zdanie ponieważ nie reprezentuje nikogo z wyjątkiem siebie.

Tu jest
pieniądze są sprawą drugorzędną w tej całej sprawie. tym bardziej, że teraz to dopiero pudzian z hajsem popłynie.


@MKULTRA: widzę Pan milioner. 150 k złotych są drugorzędne, skupmy się na grubej babie z napisem konfident. Widać że nigdy nie miałeś nic swojego, więc nie rozumiesz tej sytuacji. Pudzian ma w #!$%@? hajsu, nigdzie nie popłynie.
@MKULTRA Jak Ci najeźdźcy a nie imigranci, dalej będę się tak panoszyc po Europie to nie będzie trzeba jechać do Afganistanu na ten samosąd bo zrobią go sami tutaj.