Wpis z mikrobloga

Pomimo kilku tras w parze (Polska-Niemcy, Polska-Holandia) dalej mam cykora przed samotnym wyjazdem (nawet tak-o po Polsce te 150 czy 200km). Jakieś porady? Brakuje mi takiego argumentu przełamującego. Protipy?
#autostop
  • 15
@Pertaseth: nóż i gaz pieprzowy to podstawa, zawsze w kieszeni trzeba mieć jak się na stopa jedzie
@Royalekk: luz jest, ja samotnie tylko po Polsce jeździłem, z małym plecakiem i kierowcy mi zawsze zarzucali, że "czekałeś tak długo, bo nie wyglądasz na turystę", no a czekałem max pół godziny xD
@aanndrzej: Sam jestem raczej typem samotnika, ale cykam przed samotną podróżą. Dobra, jak Bóg da jutro dobrą pogodę to się bujnę do Krakowa, na bank do Kato :D Co może pójść nie tak?
@Royalekk: nic, ja zawsze sam jeżdżę, nic mnie nigdy przykrego nie spotkało, nie mam nic żeby mnie mogli okraść, a jak by ktoś chciał komuś krzywdę zrobic to raczej wybrałby sobie kogoś mniejszego, a nie 90kg 193cm faceta :P
@Royalekk: Też jestem typem samotnika, dlatego na pierwszą podróż ruszyłem na Gibraltar ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przełamałem się wtedy do wszystkiego. Po prostu czasem lepiej rzucić się od razu na głęboką wodę.