Wpis z mikrobloga

#mirkowar

Z powodu #moderacjacontent i moderatorowi 1XN5 (pozdro raku nieboraku) ktory wywalil 5 moich wpisow z smiesznymi obrazkami mam bana do 22 lutego. Od dzisiaj do tamtego dnia tury trwaja 48h (no i czas wrocic do szkoly hehe) - Wasz kochany admin @AlmostDivine, kupujcie Smoczne Monety!

Z gry rezygnuje krol Brudu, Smrodu i Ubostwa. Jego panstwo przeksztalca sie w Państwo Pirackie. Państwo te charakteryzuje sie bonusem 0.5sc do ataku i debuffem 0.5sc do obrony. Co ture bedzie atakowalo losowe sasiadujace z nim panstwo oraz co 3 tury losowe panstwo polozona nad morzem Czarnym ale bedzie on za taki atak otrzymywal debuffa 0.3sc.

WGR przejmuje 3 prowki od Aśtaru (+3)
IS miazdzy Morie (+4)
Kr.Bialka atakuje Kondominium ale z powodu zle przeprowadzonej ofensywy traca jedna prowincje i Kondominium odcina im kolejna (-1, -0.1sc)
WOW, takiego obrotu spraw chyba nikt sie nie spodziewal. Marchia rusza do ataku i zdobywa 6 prowincji Wlochatych! Co za comeback! (+6)
Trwa ostateczny demontaż Chrzescijanskiej Unii Jednosci przez Imperium Stujemanskie (+5)
A Monachium dalej kolonizuje (+3)
Ostatnie tchnienia Siczy ktora probuje sie odbudowac atakujac Gawrylow (-2)
Valhalla chyba probuje odciac Islamistow od Kornwalii, ciekawe co oni na to w przyszlej turze! (+2)
A Moria tez kolonizuje (+3)
Imperium Murzynow atakuje inne Imperium - Stulejmana, bez zmian na mapie (0)
#!$%@? probuje sie ratowac, slabo im to poszlo (-3)
Kosmaci atakuja Kalifat i odcinaja im dwie prowki (+2, +0.2sc)
Szaracy atakuja oslabiona Sicz, w koncu ze zdobyczami (+2)
Kalifat probuje zareagowac, ale po #!$%@? (-2)
Chyba kazdy juz spisywal Marchie na straty ale kiedy Wlochaci znowu zaatakowali ci to wykorzystali i przejeli im kolejne prowincje (-2)
Aśtar probuje sie ratowac atakiem na Wlochatych ale nawet to im nie wychodzi (-2) pojedynek przegrywow xD
Gawrylowie wypowiadaja wojne ,,obrona" Bialkovom (+3)
Kiner chytrusek z Serwerowni nadal kolonizuje (+5)
Kondominium tez kolonizuje (+2)
A Aśtar po ataku Cyganow chyba stanie sie OPMem xD (+7!!!)
Karakany z Ksiestwa Izraelskiego kolonizuja (+4)
Perski Raj rosnie okraglutki (+4)
Przegrywi nie potrafia nawet pokonac bota z minusem do obrony xD (-1)
Anioly atakuja Krolestwo Bialka, Deus Vult! (-2)
Kto feeduje tego Gawryla?! Tym razem to Wielkie Imperium BIalkovow ktore chcialo sie odegrac (-1)
Say Goodbye to @czmaja - jego panstwo zostalo podbite przez Wielkie Imperium Murzynow.
Refusek - #mirkowar

Z powodu #moderacjacontent i moderatorowi 1XN5 (pozdro raku ni...

źródło: comment_kE6bt1VFwbk1LNl1q8iXaprPtOWsf3Qt.jpg

Pobierz
  • 32
1. Valhalla - @Judasz_Iskariota

2. Islamic State - @Andrzej_Walczak

3. Serwerownia - @pernik

4. Panstwo Panow Aniolow - @Dziadekmietek

5. Sicz Zaporoska - @Aryo

6. Wielkie Księstwo Monachijskie - @kopek

7. Kosmaci - @arkadiusz-molenda

8. Poludniowa Marchia - @Sulu

9. Państwo Szaraków i Reptilian - @haussbrandt

10. Wielkie Imperium Murzynow - @Kepucz

11. Zjedznoczone Emiraty Bliskiego Wschodu - @Uragoh

12. Krolestwo Białka - @Kuracyja

13. Chrześcijańska Unia Jedności - @Zaprzeczacz

14. Aśtar
@WEmil: Nie chcę, nie mam żadnego wpływu na wynik walki, od samego początku gry każda bitwa kończyła się moją przegraną i każdy sobie bierze co chce i jak chce. Szczęście jest jedynym decydującym czynnikiem w tej grze, nie krytykuję autora projektu, poprostu odpadam, po etapie kolonizacji nie mam innego manewru jak tracenie prowincji po każdym ataku ..
@Aryo: Fakt, wypadałoby podyskutować nad jakimiś zmianami, ale jednak losowości się nie da całkiem odrzucić. Natomiast Ty masz jeszcze trzy prowincje do skolonizowania na Krymie, a potem może się Ci w jakiejś wojnie poszczęści. Raz na wozie, raz pod wozem.
Wszakże zmiany są potrzebne, bo ja dzięki szczęściu jestem ogromną krową, której ciężko jest zrobić krzywdę nawet w kilku, bo nie ma mechanizmu, który by odwzorowywał wojnę na kilku frontach, wycieńczenie
@Refusek: Bo trzeba popracować nad sojuszami, żeby rzeczywiście coś dawały. Jakiś bonus do koalicji, albo znerfić defensywę. Bo obecnie broniąc się można zgarnąć teren. Vide ja w tej turze, dostałem dwa ataki, dwa wybroniłem i zgarnąłem za to provy. Zdobycze terytorialne powinny być tylko z akcji ofensywnych.
I coś o czym już mówiłem, czynnik gospodarczy. Najlepiej niewidzialny dla innych. Obecnie o wszystkim decyduje ilość prowincji, a taki utajniony modyfikator byłby niespodzianką.