Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, a w zasadzie dobry wieczór. Mamy już noc, więc w internecie pewnie sama elita portalu. Jeśli dobrze pomożecie to usuwam konto, ku waszej uciesze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnimi czasy chodzę mocno przemęczony i wyczerpany, brak mi pasji w wykonywaniu podstawowych czynności jak kiedyś. Jest życie, bo jest. Cieszę sie z niego i w ogóle, ale takie nijakie. Patrzę czasami na znajomych i myślę skąd w nich tyle energii i sily do działania. Chodzą jak naspawani w pozytywnym znaczeniu. Od czego mam zacząć?
#pytaniedoeksperta #pytanie #psychologia
  • 10
@gien: Sprawdzę na pewno, poza tym ciągle biorę multiwitaminki i inne wzmacniacze prewencyjnie na chody i wiatry syberysjskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MagicznyHubert: Fap to u mnie nie problem, więc pudło.
@CynicznySkurczybyk: Najlepsza rada cumplu, tego mi chyba potrzeba. Coś pomyślę po południu i będziemy wprowadzać into życie. No to chociaż ograniczę korzystanie, bo mirko poza kilkoma tagami to w większości demotywujący portal xD
@Joey89: to że na zewnątrz są pełni energii nie oznacza, że nie są puści w środku :P mi się zawsze wydawało, że sport działa tak energetyzująco, wczoraj trochę rozciągania tak na mnie fajnie wpłynęło, ale może faktycznie to jakiś taki cel który obrałam. Na każdego też co innego działa. Hobby pewnie ma w tym duży wkład.
@Joey89: "Multiwitaminki" zwykle nic konkretnego nie dają, nie dość, że przyswajalność średnia, to dawki są jedynie "uzupełniające minimum". Jeśli mowa o zauważalnym działaniu witaminy D3, to dawki dzienne pow. 10k IU, dla wit. C to kilka gramów dziennie.