Wpis z mikrobloga

Reset będzie to już pewne :) Więc robię rozdajo mojego 247EK z całym ekwipunkiem na screenie i siankiem, dużo itemów addonowych i Iron Oreow (apostrof sie zepsuł^^)
Zielonki nie mogą losować. Dzięki @marahin i @Huffy za możliwość dobrych kilku tygodni grania.

Dzięki wielkie Kaktus za pomoc, i pozdrawiam całą gildie, dobrze spędziłem z wami czas #feels :>
Ciesze się, że duzo osob jest za resetem bo lubią początkowe lvl :D miłej zabawy wam życze.
W ramach wyjasnienia dodam, że odchodzę bo dla mnie lvl 0-200 to najgorszy etap, ktory miałem za sobą. Dopiero pozniej zaczyna się zabawa :D I jestem troche zły za zmianę decyzji @marahin ^^ Ale z drugiej strony dzięki Ci, zaraz się sesja konczy i wracam do pracy, bez zadnego "bulu". Dobrze wydane 5zł za możliwość grania tych kilku dni 200+ :P

CS byl dla mnie gra, ze wchodze i pykam :P Tibia to gra w ktorej pracuje na to, zeby cos miec i jak to trace to rowniez stracilem ochote na granie tych początkowych 200lvli od nowa^^ za duzo czasu to kosztuje mnie a za mało go mam. Szkoda bo od czasu do czasu bym wchodzil i powbijal cos i na eventy sie logowal, ale to nie tacy gracze tworza te gre :)

PS. Reborni przez ostatni tydzien mocno zmienili swoje podejscie do gry na lepsze, jak hejtowałem kiedys, teraz są bardzo w porzadku :). Pozdrawiam rowniez ludzików z poza gildii z którymi czesto się spotykałem na wspolna gre. Trzymajcię się( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS2. Fajnie by było znowu mieć to 16lat i #!$%@? czasu na takie rzeczy :D

@marahin Proszę o zmianę nicka i przepisanie postaci osobie która wygra, z góry dziękuję.
#rozdajo #mirkots
Bekonik - Reset będzie to już pewne :) Więc robię rozdajo mojego 247EK z całym ekwipu...

źródło: comment_zxuMQY4RJhWcnlMhqkCyDXIRmc1qniiK.jpg

Pobierz
  • 14
@Bekonik:

Proszę o zmianę nicka i przepisanie postaci osobie która wygra

mogę przepisać na inne konto, ale zmienić nicka - niestety, przykro mi, nie zrobię. Z czegoś serwer musi się utrzymać ;)

Tibia to gra w ktorej pracuje na to, zeby cos miec i jak to trace to rowniez stracilem ochote na granie tych początkowych 200lvli od nowa


Szkoda, bo jednak beta to beta - teraz startujemy na poważnie.
Szkoda, bo jednak beta to beta - teraz startujemy na poważnie.


@marahin: Wiem^^ zaczałem grac bo resetów "nie bedzie!!" :P Gdybym wiedział, ze jednak bedzie mimo zapewnien to bym nie zaczynał nawet. Ale ostatnie kilka dni 200+ mi wynagrodzily, wiec bez urazy^^ zapomniałem, ze juz jest w sklepie opcja^^

@Neling: Wysłałem priw Ratownikowi :) bziuum neling :)