Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii by nie został deportowany. Ten zgwałcił ją i zamordował. i jeden z komentarzy (32+ 1-):

proponuje aby ona byla nastepna do ostrzalu


okraszony tym zdjęciem... (poniżej)

Poważnie życzycie komuś śmierci, bo ma inne zdanie niż Pudzian i nie uważa, że wszyscy uchodźcy są "śmieciem ludzkim"?

Swoją drogą, gdyby jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech to na wykopie ci sami użytkownicy zapewne zmieszaliby go z błotem za generalizowanie.

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
n.....r - Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii b...

źródło: comment_Fe6qfaLfFORBMZYDOagyeZ3B1RJT66qk.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
na pewno nikt z moich znajomych, rodziny nie zna moich poglądów, opartych o liberalizm, poszanowanie godności i wolności drugiego człowieka oraz dbałość o losy ojczyzny przez prace na jej rzecz. Beka z typa.


@Tamerlan: Myślę że nie chwalisz się swoim poglądami bo są one skrajnie szkodliwe. I każdy zdrowo myślący człowiek zaorał by cię w minutę. Ale przecież w internecie każdy może być kim chcę prawda?:)

dbałość o losy ojczyzny przez prace na jej
  • Odpowiedz
Nie pierwszy raz udowadniasz żewnioski wyciągasz z dupy. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie wstydzę się głosić moich poglądów publicznie.


@pawelmikolajczyk313: XD Idealne samozaroanie.

Nadal czekam na ten dowód na
  • Odpowiedz
Nadal czekam na ten dowód na zafałszowanie badan naukowych.


@Tamerlan: To sobie poczekasz.

Co do reszty, pisowski trollu, ja tez gardzę płatnym szkalowaniem mojej Ojczyzny, która swoja droga jest Polska, przez cyngli marnego politykiera. Ba, mam dość tanich manipulacji i głupoty. I wstyd mi ze takie sprzedajne osobniki egzystują sobie w internetach, gdzie mogą bezpiecznie pluć na Polskę. Jak ładnie zauważyłeś, każdy zdrowo myślący człowiek zaoralby twoje debilizmy w minute. Bo ileż można czytać o urojonym
  • Odpowiedz
Poczytaj swoje posty w tym wątku choćby. Znajdź jeden merytoryczny argument w tych strumieniach bełkotu który wylałeś w ten watek, potem sobie twierdz ze nie jestes trollem.


@Tamerlan: Panie hipokryto spójrz najpierw na siebie. To co nie doczekam się tych dowodów ?
  • Odpowiedz
najpierw na siebie


@pawelmikolajczyk313: Nie ma sprawy, wskazałem Ci naukowa publikacje, w której tytułowani autorzy opisują czym jest norma w seksuologii i dlaczego homoseksualizm nie jest zboczeniem ani chorobą psychiczną.

W odpowiedzi dostałem pozbawiony sensu stek bredni o lewakach.
  • Odpowiedz
Nie ma sprawy, wskazałem Ci naukowa publikacje, w której tytułowani autorzy opisują czym jest norma w seksuologii i dlaczego homoseksualizm nie jest zboczeniem ani chorobą psychiczną.


@Tamerlan: Nawet nie będę się zagłębiał w te stronnicze publikacje.

W odpowiedzi dostałem pozbawiony sensu stek bredni o lewakach.


@Tamerlan: Prawda boli co hipokryto?
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: Och Pan nowy w internecie, witamy xD Pod KAŻDYM artykułem znajdziesz podobne komentarze, ludzie piszą pod wpływem emocji jakby to złodziejowi poucinali ręce, jakby to kolesia co zajechał drogę na ulicy pobili i dożywotnio zabrali prawo jazdy itd. Nie powinieneś tego krytykować, bo właśnie na emocjach budowana jest lewicowa retoryka.
Also musiałeś wtrącić manipulacyjne 3 grosze pod postacią tego żenującego zdania:

"Poważnie życzycie komuś śmierci, bo ma inne zdanie
  • Odpowiedz