Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii by nie został deportowany. Ten zgwałcił ją i zamordował. i jeden z komentarzy (32+ 1-):

proponuje aby ona byla nastepna do ostrzalu


okraszony tym zdjęciem... (poniżej)

Poważnie życzycie komuś śmierci, bo ma inne zdanie niż Pudzian i nie uważa, że wszyscy uchodźcy są "śmieciem ludzkim"?

Swoją drogą, gdyby jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech to na wykopie ci sami użytkownicy zapewne zmieszaliby go z błotem za generalizowanie.

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
n.....r - Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii b...

źródło: comment_Fe6qfaLfFORBMZYDOagyeZ3B1RJT66qk.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet nie będę się zagłębiał w te stronnicze publikacje.


@pawelmikolajczyk313: Aha, publikacje ludzi uważanych za pionierów, posiadających tytuły naukowe, odznaczanych za wkład w rozwój polskiej nauki są lewackie. Ok. A moze sa zafalszowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Czekam na dowody nieuku.

: Prawda


@pawelmikolajczyk313: Ale nie przypisuj swoim wynurzeniom i wykwtiom wartości logicznych, bo śmiesznie to wygląda.
  • Odpowiedz
@Porcelanowa: oczywiście, że chciała być fajna, teraz w kręgach lewackich modni stają się imigranci i pomaganie im. Mimo wielu ostrzeżeń zgodziła się na mieszkanie z imigrantem, myślała pewnie, że zyska rozgłos. Albo chciała udowodnić innym, że imigranci nie są groźni i się zdziwiła. Jak by chciała pomóc to by została wolontariuszką w obozie dla imigrantów itp i znalazła by 100 innych sposobów by im pomóc. Nie wiem nad czym się
  • Odpowiedz
Co to oznacza


@pawelmikolajczyk313: Taki wybitny intelektualista ma problem z literówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

to nie każdy jest taki sam.


@pawelmikolajczyk313: Oczywiście, ze nie każdy. Tylko ty w tym wątku rzucasz fekaliami w stronę nauki, ojczyzny i innych ludzi. Ale może kiedyś uda ci się wrócić do społeczeństwa. Możesz zacząć od nauki argumentacji merytorycznej.
  • Odpowiedz
Taki wybitny intelektualista ma problem z literówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@Tamerlan: No nie będę się domyślał co ty tam napisałeś. Bełkot jest bełkot ale przynajmniej pisz poprawnie.

Oczywiście, ze nie każdy. Tylko ty w tym wątku rzucasz fekaliami w stronę
  • Odpowiedz
Całokształt działalności na wypoku - tuszowanie wpadek nieudolnego anty obywatelskiego rządu wykopywanie kłamstw i manipulacji...


@Tamerlan: xD Dowodów oczywiście brak?

: pewnie, dlatego błaznujesz publicznie, a nie w rozmowie ze mną.

Hint: czytaja to inni userzy którzy widza, ze robisz z gęby cholewę i nie potrafisz dać nawet jednego dowodu na
  • Odpowiedz
@zabiligoiuciekl: Odnosiłem to do osób pochwalających taki komentarz (np. plusujacych). W ostatnich dniach przez wykop przewinęło się znacznie więcej mocno obraźliwych podobnych wpisów, czy też zdjęć. Nie atakuję wszystkich prawicowców tylko osoby o wypaczonych prawicowych poglądach (których niestety na wykopie nie brakuje ostatnimi czasami).
  • Odpowiedz
xD Dowodów oczywiście brak?


@pawelmikolajczyk313: Link do twojego profilu był wyżej. Also nie wiem jak bardziej możesz się jeszcze ośmieszyć. Mam! Zacznij może #!$%@?ć ze ziemia jest plaska, bo sfałszowano badania...

unikasz odpowiedzi na proste pytania.


@pawelmikolajczyk313: Masz link powyżej. Możesz tez poczytać to co spłodziłeś w tej dyskusji.
  • Odpowiedz
Link do twojego profilu był wyżej. Also nie wiem jak bardziej możesz się jeszcze ośmieszyć. Mam! Zacznij może #!$%@?ć ze ziemia jest plaska, bo sfałszowano badania...


@Tamerlan: Czyli dalej będziesz gadał to samo w kółko bez pokazania jakichkolwiek dowodów??

Masz link powyżej. Możesz tez poczytać to co spłodziłeś w tej dyskusji.


@Tamerlan: Oho chyba urojenia już zaczynają brać górę nad logicznym myśleniem.
  • Odpowiedz
Stary, pieprzysz coś o sfałszowanych badaniach nie dając grama źródła czy dowodu. Wole uczciwie założyć ze trollujesz. Alternatywa jest tylko robienie z siebie debila.


@Tamerlan: Pieprzysz coś o płatnych trollach nie dając grama dowodu i uciekasz od odpowiedzi. Już się tak nie odpływaj z tą uczciwością bo w ustach takiego manipulanta brzmi to przynajmniej śmiesznie. Jak na razie to ty pokazujesz brodzik intelektualny.
  • Odpowiedz
. Sam nie odpowiadaj na pytania


@pawelmikolajczyk313: To zadaj jakieś merytoryczne pytanie. Bo póki co jesteś oburzony, ze ktoś traktuje twoje debilne komentarze jako trolling. A nie sposób traktować poważnie człowieka, który pisze o kupionych badaniach bez krzty źródła i dowodu. itd.
  • Odpowiedz
To zadaj jakieś merytoryczne pytanie


@Tamerlan: Zdałem ci to pytanie kilka razy i jak do tej pory nie otrzymałem żadnej merytorycznej odpowiedzi.

Bo póki co jesteś oburzony, ze ktoś traktuje twoje debilne komentarze jako
  • Odpowiedz