Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii by nie został deportowany. Ten zgwałcił ją i zamordował. i jeden z komentarzy (32+ 1-):

proponuje aby ona byla nastepna do ostrzalu


okraszony tym zdjęciem... (poniżej)

Poważnie życzycie komuś śmierci, bo ma inne zdanie niż Pudzian i nie uważa, że wszyscy uchodźcy są "śmieciem ludzkim"?

Swoją drogą, gdyby jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech to na wykopie ci sami użytkownicy zapewne zmieszaliby go z błotem za generalizowanie.

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
Pobierz n.....r - Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii b...
źródło: comment_Fe6qfaLfFORBMZYDOagyeZ3B1RJT66qk.jpg
  • 111
@reasonable: Tak wiem, on nazwał śmieciami ludzkimi tylko tych uchodźców co zniszczyli jego towar. W tym wpisie nie oceniam postawy Pudziana (podobno poniósł ogromne straty, chyba 30 tys. euro), nie oceniam też oskarżenia go, przez tą kobietę. Po prostu żal patrzeć jaka fala hejtu wylewa się na kogoś o odmiennych poglądach (życzynie śmierci, wyzywanie od żydów, grubasów, lewaków itp.).
pomawia innych bez dowodów


@pawelmikolajczyk313: http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane/pawelmikolajczyk313/ - masz tu skarbiec płatnych głupot.

wpisy jednoznacznie pokazują kim jest i jakie ma podejście do Polski.


@pawelmikolajczyk313: Raduje mnie fakt, iż widać jak zależny mi na Ojczyźnie z mojej aktywności na wypoku.

Promujesz chore zboczenia


@pawelmikolajczyk313: Wolnościowa postawa tak bardzo chora...
no tak, w sylwestra przecież kilkuset Polaków ukradło w Kolonii Niemcom kilkaset aut więc rzeczywiście byłoby dziwne gdyby "jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech" i ktoś by się o to oburzył. Przecież rozmiary kradzieży aut i tego co odwalają imigraci są takie same.


@nieocenzurowany88: Niektórzy Polacy, też #!$%@?ą chore rzeczy za granicą. Nie chciałbym żeby mój kraj i moi rodacy byli oceniani
czyjej tragedii? Jak chciałabyś "być fajna" i byś wskoczyła dla beki do wrzątku i się poparzyła na śmierć, to dla Twojej rodziny byłaby to tragedia, a dla innych kopalnia beki.

@nieocenzurowany88: Fajna? Rodziny zastępcze biorą dzieci bo chcą być "fajne", wszystkie fundacje z Owsiakiem na czele, pomagają innym bo chcą być fajni. O rany, jak ostatnio dałam potrzebującemu jedzenie to tylko czekałam, aby o tym na fejsiku napisać aby wszyscy wiedzieli
to samo można powiedzieć o szwedzkich feministkach, które wypowiadają się w imieniu kobiet: "nie bróńcie nas przed gwałcicielami". To dopiero jazda - bo tutaj już żaden hejtstop ichniejszy nie reaguje, nikt nie widzi absurdu takich zachowań i niebezpieczeństwa jakie sprowadzają na inne kobiety swoimi twitterowymi wpisami (#inteerkvinna)

@arczer: Zgadzam się z tym. Ukrywanie zbrodni imigrantów przez media i policje, przesadna poprawność polityczna, czy usprawiedliwianie takich incydentów przez lewaków jest głupotą
dowodów.


@pawelmikolajczyk313: pierwszy lepszy komc.

nie jest to Polska


@pawelmikolajczyk313: Na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyzwolenie do


@pawelmikolajczyk313: Debilizm nr 1. Na burze tez nie przyzwalasz i jej nie ma?

chorób psychicznych


@pawelmikolajczyk313: pszyry jeszcze w szkole nie miales, ze takie debilizmy muszę czytać?( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie jest wolnością


@pawelmikolajczyk313: absolutnie prawa i wolności jednostki nie są
pierwszy lepszy komc.


@Tamerlan: No to wytłumacz mi w jaki sposób moje komentarze pokazują ci że są płatne

Na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tamerlan: Nie musisz przyznawać mi racji aczkolwiek jest to miłe.

absolutnie prawa i wolności jednostki nie są wolnością ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Tamerlan: Nie są jeżeli ograniczają prawa innych jednostek.

pszyry jeszcze w szkole nie miales, ze
Nie są jeżeli ograniczają prawa innych jednostek.


@pawelmikolajczyk313: Nie musisz przyznawać mi racji aczkolwiek jest to miłe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już dojdziesz dlaczego obywatele powinni być równo traktowani bez względu na preferencje itd... a nie nie dojdziesz, bo przestaliby przelewać kopiejki.

okazują ci że są płatne


@pawelmikolajczyk313: ślepe uwielbienie dla jeden opcji, wyparcie faktów, tuszowanie faktów itd itp.

Debilizmem to jest twoje podejście do