Wpis z mikrobloga

Minttu- najlepszy alkohol na świecie. Nie potrafię zrozumieć dlaczego w Polsce to nie jest dostępne (oprócz pewnego sklepu w Poznaniu gdzie kosztuje 2 razy więcej niż na lotnisku w północnych krajach). W Polsce kupimy różne alkohole z całego świata, które są niedobre lub wręcz wstrętne w smaku i nie nadają się do picia. Wszędzie widzę whisky, które jest niedobre czy brandy, którego w ogóle nie da się pić. Natomiast taki wspaniały alkohol jak Minttu jest niedostępny. Jest to likier miętowy. Jego niesamowitość polega na tym, że przy zawartości alkoholu 50% (czyli 10% więcej niż wódka) każdy, nawet dziewczyna, może go pić bez popitki. Jest słodki i miętowy w smaku. Każdy kto go spróbował jest nim zachwycony. Ja kupowałem go na lotnisku w sklepie wolnocłowym w Norwegii gdzie koszłował... 30 zł za butelkę 0,5l i był tańszy niż wódka, przy czym jest 1000 razy smaczniejszy niż najlepsza nawet wódka i ma więcej % alkoholu. Jest też Koskenkorva Minttu, ale tego nie piłem. Polecam ten ze zdjęcia poniżej, w szklanej butelce, występuje w wersji 40% i 50%. Produkowany i butelkowany w Turku w Finlandii. Składa się z naturalnych składników.
To zdecydowanie najlepszy alkohol na świecie.
#finlandia #ciekawostki #alkohol #piwo #wodka #kuchnia #biznes #gospodarka #sklepyinternetowe #kuchnia
johanlaidoner - Minttu- najlepszy alkohol na świecie. Nie potrafię zrozumieć dlaczego...

źródło: comment_yRCqwz6LcUHinPnQbZEaXab0LQkHZRy7.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@johanlaidoner:

niedobre (...) wstrętne (...) niedobre (...) nie da się pić (...) słodki (...)

To zdecydowanie najlepszy alkohol na świecie.

Dla ciebie.
Dopuszczasz rzecz jasna możliwość, że gusta smakowe reszty ludzkości różnią się od twoich?
  • Odpowiedz