Wpis z mikrobloga

Ludzie są #!$%@?.

Szukam sobie prawilnego #ps4 na #olx. Jest! W mojej okolicy, PS4 i jeden pad. W tytule ogłoszenia PS4, ale już na zdjęciu PS3. Hmm, biorę więc numer, dzwonię i pytam:

- Dobry, pan sprzedaje PS3, czy PS4? Bo w tytule inaczej, a na zdjęciu inaczej.
- PS4 sprzedaję, CZWÓRKĘ.

To jeb w samochód, 30 km w jedną stronę i jestem u kolesia w domu. Hajsiwo przygotowane do ulotnienia w kieszeni, patrzę, a to #!$%@? leży PS3. Myślę sobie, że pewnie ma i 3 i 4, tylko zdjęcia pomylił w ogłoszeniu.

- A ta czwórka gdzie?


Szkoda było wiele mówić, szkoda ryja strzępić jak to klasyk powiedział.

Ludzie są #!$%@?.
#truestory #konsole #patologiazewsi
  • 45
  • Odpowiedz
swoja droga mialem podobnie z lodowka godzina jazdy samochodem wszystko zaplanowane lodowka miala na mnie cxekac. Przyjezdzam na miejsce z kierowca ktorego specjalnie wynajalem. A drzwi oczywiscir zamkniete. No to poczekamy mowimy. To czekamy tak pol godziny i nic 0 odezwu 0 ludzi w poblizu. Stracilismy cierpliwosc i jedziemy. Jestesmy w polowie drogi powrotnej i baba pisze na fejsie ze juz jest. To fajnie sobie mysle. Chwile pozniej przeprasza bo ta lodowka
  • Odpowiedz
@Szczebaks: Ziomek mieszkający niedaleko mnie sprzedaje fotel z funkcją masażu za 100zł. Niska cena więc myślę, że albo się pomylił, albo desperat, albo idiota. Po krótkiej rozmowie telefonicznie facet zaprasza mnie po odbiór.
Nie muszę chyba dodawać, że na miejscu Pan Cwany Janusz zmienił cenę do 600zł bo te 100zł to było tylko na przyciągniecie nabywcy.
Z tego co pamiętam z podstaw technik sprzedaży to raczej powinno się cenę zawyżyć co
  • Odpowiedz
Miałem podobnie jakiś czas temu. W piątek zadzwoniłem i umówiłem się na odbiór w poniedziałek. Przez cały weekend cieszyłem się, że będę miał ten przedmiot. Na miejscu okazało się, że przedmiot został właśnie dzisiaj (czyli w poniedziałek) sprzedany. Na dodatek sprzedającym był gruby Janusz handlarz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Szczebaks: elo, mam na sprzedaż plejke 4 i wlasnie ktos mnie probowal scamowac, jak chcesz odezwij sie na pw, przesle ci link do aukcji (bedzie widoczna za godzine bo dopiero co wystawilem ponownie).
  • Odpowiedz