Wpis z mikrobloga

Ludzie są #!$%@?.

Szukam sobie prawilnego #ps4 na #olx. Jest! W mojej okolicy, PS4 i jeden pad. W tytule ogłoszenia PS4, ale już na zdjęciu PS3. Hmm, biorę więc numer, dzwonię i pytam:

- Dobry, pan sprzedaje PS3, czy PS4? Bo w tytule inaczej, a na zdjęciu inaczej.
- PS4 sprzedaję, CZWÓRKĘ.

To jeb w samochód, 30 km w jedną stronę i jestem u kolesia w domu. Hajsiwo przygotowane do ulotnienia w kieszeni, patrzę, a to #!$%@? leży PS3. Myślę sobie, że pewnie ma i 3 i 4, tylko zdjęcia pomylił w ogłoszeniu.

- A ta czwórka gdzie?


Szkoda było wiele mówić, szkoda ryja strzępić jak to klasyk powiedział.

Ludzie są #!$%@?.
#truestory #konsole #patologiazewsi
  • 45
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Prawo cywilne mówi że ogłoszenie na stronie z aukcjami i ogłoszeniami stanowi ofertę i cena jaka jest podana przez sprzedawcę jest obowiązującą. Nie może jej zmienić, w momencie gdy doszło do umowy przedwstępnej.
Gdybyś się Mirku uparł, go byś miał ten fotel Janusza za 100, a Janusz by #!$%@? dostał.
  • Odpowiedz
@Szczebaks Też tak miałem tylko z samochodem. Pytam przez telefon czy to na dole drzwi na zdjęciu to rdza "Nie proszę Pana to tylko brud". Dobra pakuje się z ojcem w samochod jedziemy jakieś 100km. Oglądamy, i się okazuję że samochód to jakaś ruina. Mowię "Proszę Pani, ale to jest rdza, nie brud" udawane wielkie zdziwienie "ja myślałam że to brud" ten niby brud oprócz drzwi zaczął zjadać całe podwozie, strach
  • Odpowiedz
@Szczebaks: było mu blache na odmulenie dać xD nawiasem, nie wiem jak to działa z olx, ale wy nie zawarliście czasem przez internet umowy o kupno ps4? Jeśli tak to niech teraz jedzie #!$%@? załatwiać ci ps4, a ty mu zapłacisz umówione 900zł. Nie obchodzi cię skąd on je weźmie.
  • Odpowiedz
@terwer358: nah, OLX to tylko ogłoszenia. Poważniejsi ludzie, jeżeli umawiasz się na wysyłkę, to często przez np allegro wystawiają żeby mieć podkładkę.
  • Odpowiedz
@Szczebaks: ja ostatnio kupiłem na olx 4 swetry rozmiar M z ogłoszenia. Sprzedający chyba wyciągnął średnią, bo przyszedł 1 S, 2 L i 1 XL. Tyle jego, że zaoferował się zwrócić pieniądze jak mu odeślę.
  • Odpowiedz
@Szczebaks: kiedyś chciałem psa wziąć z olx no i jest szczeniak owczarka za darmo więc dzwonie ok wszystko dogadane... Przyjechałem pies już w aucie a typ do mnie ze za darmo napisał po to żeby ludzie przyjechali a za psa chce 300 zł...
  • Odpowiedz
@kuba1992wwa: trzeba było gościowi powiedzieć, ze albo psa ci daje za darmo tak jak było ustalone, albo go #!$%@? do skarbówki i na policje za nielegalny handel nielegalnie rozmnażanymi zwierzętami
  • Odpowiedz
@Szczebaks: chłopie ja sprzedawałem pralkę to #!$%@? zadzwoniła prawie płakała żebym jej cenę opuścił, bo syn tamto bo sramto. Przyjeźdza mi baba pod dom w najnowszej avensis z dwoma kwadratami ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? biedactwo, od tamtej pory niema targów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz