Wpis z mikrobloga

Ludzie są #!$%@?.

Szukam sobie prawilnego #ps4 na #olx. Jest! W mojej okolicy, PS4 i jeden pad. W tytule ogłoszenia PS4, ale już na zdjęciu PS3. Hmm, biorę więc numer, dzwonię i pytam:

- Dobry, pan sprzedaje PS3, czy PS4? Bo w tytule inaczej, a na zdjęciu inaczej.
- PS4 sprzedaję, CZWÓRKĘ.

To jeb w samochód, 30 km w jedną stronę i jestem u kolesia w domu. Hajsiwo przygotowane do ulotnienia w kieszeni, patrzę, a to #!$%@? leży PS3. Myślę sobie, że pewnie ma i 3 i 4, tylko zdjęcia pomylił w ogłoszeniu.

- A ta czwórka gdzie?


Szkoda było wiele mówić, szkoda ryja strzępić jak to klasyk powiedział.

Ludzie są #!$%@?.
#truestory #konsole #patologiazewsi
  • 45
  • Odpowiedz
@Szczebaks: no bo janusz myslał, że a może kupisz, może takiej różnicy między 3 a 4 nie ma i byś i tak kupił...to jak ten janusz co do niego kark zadzwonił i mu mówił, że jak samochód był bity to mu #!$%@? zrobią, bo pół polski jedzie żeby go zobaczyć
  • Odpowiedz
@w14sekund: Mój cumpel z pracy miał dosłownie tak samo. Był tak #!$%@?, że pojechał z żoną kupić nową lodówkę z marketu. Oczywiście był stratny za transport (którego nie było). Nie czuj się sam mireczku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@odyn88: zapomniałem dodać że sytuacja miała miejsce w UK.. Jednak to różowy tak czy siak więc to samo pewnie spotkało twojego kumpla.

Hmm a może to moja wina bo nie ogarnąłem tej logiki ciekawe gdzie popełniłem błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz