Wpis z mikrobloga

#wosp #wosplive

Bloger MatkaKurka opublikuje nagrania

donosi niezalena (od rozumu) pl

Oczywiście dziennikarze nie napisali o tym, że nie maja pewności czy tamten wpis na kontrowersje.net napisał Biały Miś, Laguna, Skoda, czy skazany Piotr W. Poza tym, jak opublikuje Piotr W. Nagranie ?

"Będzie nagranie z sali sadowej, całe 6 godzin. Pewnie tego nikt nie przesłucha, ale łgarstwa Jerzego O. wytnę i opublikuję."

Aha... są niezgodności z protokołem... wytnie i opublikuje... Mama nadzieje że montażysta kontrowersje.net dostaje dobry hajs za pracę w sobotę.

Jeszce komentarz do poprzedniej sprawy:

Sąd Okręgowy w Legnicy wydał korzystne dla Piotra Wielguckiego, znanego jako bloger MatkaKurka, postanowienie. „Skutkiem tej odważnej decyzji jest to, że Jerzy O. ma w tej chwili postawione zarzuty” – napisał na swoim blogu Wielgucki. Chodzi o pomówienie i znieważenie MatkiKurki przez szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - pisaliśmy w lipcu zeszłego roku.

NIESAMOWITY SUKCEZ !!!!1 Piotr W. albo pracownik kontrowersje.net napisali poprawny akt oskarżenia !!!stojedenaście Polacy mogą spać spokojnie !1

A co tam w Chojnowie ?

Będzie felieton, już się biorę za pisanie.

Pytanie kto będzie jego autorem... Obstawiam jedno z drzew na jego działce... sie śmiejecie, ale nie wiecie co drzewo może zrobić jak sie im dobrze zapłaci...


Liczba followersów ?

O dziwo rośnie ?

#quovadis Polsko ?

#neuropa #tysiacurojenniezaleznychmediow #niewykopujwpolityceiniezaleznej #matkakurkacontent #4konserwy
  • 13
@Wsiok: No i będą i dacie sobie spokój czy będziecie dalej wałkować? Gościu jest totalnie skompromitowany. Ja nawet nie wiem o żadnym Białym Misiu czy koncie firmowym bo ja się czubami nie interesuje. Nie rozumiem po co wy go tak śledzicie.