Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam do oddania rolki Fila, marka może nie jakaś super, ale swego czasu dałem za nie 500 zł, wysoki model, płozy z amelinium, właściwie nie mam do czego się przyczepić, bardzo wygodne :) W 100% sprawne, po prostu rok temu kupiłem el capo i te stoją nieużywane. Trzeba tylko kupić koła i łożyska.

Rozmiar 45. Najlepiej odbiór w Poznaniu, można przymierzyć. Jeśli nie będzie nikogo z #poznan chętnego, to zrobię losowanie jutro o 20.

#rozdajo #rolki
P.....s - Mireczki, mam do oddania rolki Fila, marka może nie jakaś super, ale swego ...

źródło: comment_L9VOLxJgYsspejENljeqlYBmRycdwT6N.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Panie Kaktus rob Pan losowanie! Juz czekam z gotowym przelewem za wysylke bo nawet moj rozmiar (ʘʘ)
Tyle lat sie zbieram do kupna pierwszych rolek mimo se jezdzic umiem bo koledzy dali sie karnąć :)
  • Odpowiedz
  • 0
@csmrex: ja jakoś dużo nie skacze, wiec w tym temacie się nie wypowiem, ale na jazdę po mieście, żeby zjechać po schodach czy coś tam skoczyć są świetne, bardzo wygodne.
  • Odpowiedz
@Pan_Kaktus: warto zaplusować. Wlasnie chcę kupić rolki na wiosnę, może się uda wylosować ale niestety jestem z Krakowa. Chętnie pokryję koszty transportu jesli mirkorandom będzie sprzyjalo( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz