Wpis z mikrobloga

Chciałbym skorzystać z porad jakiegoś trenera personalnego (tylko online, UK here). Jak wygląda współpraca z kimś takim? Ma ktoś doświadczenie?

Może polecić ktoś kogoś sprawdzonego, z dobrą renomą? Dobrze by było, gdyby gość był otwarty również na #kalistenika. Kiedyś na głównej był filmik z takim łysym typem z bródką, pamięta go ktoś może?

#mirkokoksy #silownia
  • 11
@churagan: Czyli furiat to pic na wodę? Pisałem kiedyś do niego o dietę ale zrezygnowałem. Według niego dieta to 90% a ćwiczenia 10% , więc za to nie szanuje gościa :D Swoją drogą to źle mu z oczy patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pr0mateusz:
1. omlet 6 białek+ 1 żółtko, 110gr pł. owsianych + łyżeczka kakao
2. 80gr ryzu brąz., 140gr piersi + warzywa
3. 80gr ryzu brąz., 140gr piersi + warzywa
4. 80gr ryzu brąz., 140gr piersi + warzywa
5. 80gr ryzu brąz., 140gr piersi + warzywa
6. 35gr odżywki białkowej + 50gr migdałów

rozpiska czarnego furiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fenixon: według mnie dieta 40% , ćwiczenia 60%. No chyba, że naprawdę wpierdzielasz tylko mcdonaldy i popijasz 4 browarami w domu to wtedy bebzi urośnie :P ale ja ćwicze na razie bez diety. Nie pije alko i nie jem fastów i efekty po 10tygodniach zajebiste
@heldens: 6 posiłków dziennie w tym 4 takie same? On wysyła rozpiskę na całe 12tyg diety, czy tylko takie coś co wstawiłeś wyżej?

Ile kcal wyjdzie z takiego dnia? Sorrki, że tyle pytań ale się zainteresowałem :D
@pr0mateusz: tak jak widzisz, wszystkim osobom wysyła to samo

a o do kcal to odpowiedź jednej z jego były podopiecznych

na wstępie powinanm wspomnieć, ze gdy poprosiłam o dopisanie mi ilości makroskładników i chociaż dobową kaloryczność - odp, że nie układa diet na kalorie, tylko wg możliwości przerobowych organizmu