Wpis z mikrobloga

@brudny: w dupie byles gowno widziales. Chodzi mi o to, ze wielka federacja anarchistyczna manifestuje w asyscie policji, tacy z nich #!$%@? anarchisci. Nie place podatkow po to, zeby mundurowi zajmowali sie takimi bzdurami to raz. Dwa, ze sa zwyklymi hipokrytami.
@brudny: po prostu zglosili demonstracje i dlatego dostali obstawe. Tacy z nich rebelianci. Z reszta od dawna wiadomo, ze poznanscy anarchisci bardzo lubia policje.
@Ebriel: no chyba ze wedlug Ciebie demonstrowanie swojego niezadowolenia polega na wyjsciu na ulice i #!$%@? kostka brukowa w cokolwiek co znajduje sie w zasiegu wspomnianej kostki. gratuluje ponownie.
zapewniam Cie ze legalne, zgloszone manifestacje anarchistow nie sa jedyna plaszczyzna ich dzialalnosci dlatego nie rozumiem skad posadzenie o "lubienie sie" z panami w mundurach.
@brudny: sama w sobie anarchia zakłada bojkot państwa jako instytucji ucisku. Policja jest głównym aparatem ucisku, jakim dysponuje państwo. Współpraca anarchistów z aparatem opresji jakim jest policja (według idei, jakie wyznają) w moich oczach czyni z nich ludzi zakłamanych. Nie muszą #!$%@?ć kostką, ale skoro są anarchistami i #!$%@?ą opiekę pańtstwa, to po co im opieka psiarni to państwo reprezentującej? A lubią się, bo kiedy kibole wlecieli na skłot jak zgarneli
@Ebriel: niekoniecznie zgadzam sie z Twoja polemika i w zadnym razie nie chowam sie z podkulonym ogonem. chetnie pociagne te dyskusje dalej jednak poki co mam fajny spokojny a w dodatku wydluzony weekend dlatego szkoda mi marnowac czas na internety.