Wpis z mikrobloga

@Grzechu3121:

Znęcanie się nad zwierzętami, bagiety w drodze.


ZA KAŻDYM #!$%@? RAZEM XD

Czy to przypadkiem nie mięsożercy pozbawiają 50 miliardów zwierzą rocznie naturalnego cyklu rozwoju i przetrzymują je w za małych klatkach gdzie nie mogą zobaczyć nawet światła dziennego? xD

Po pierwsze pies jest wszystkożerny i bez problemu może wyżyć na wegetariańskiej karmie.

Po drugie większość tanich karm dla psów (puszki jak i groszki) zawierają 3-10% mięsa na #!$%@? tylko
xhubert - @Grzechu3121: 

Znęcanie się nad zwierzętami, bagiety w drodze.


ZA KA...

źródło: comment_oIGVrHMbICHmXbslQFFKZe0F9H4Wzjfw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xhubert: Kogo interesują świnie. Ważne, że dobrze smakuję. Chociaż faktycznie powinni zabijać je efektywniej bo podobno mięso zwierzęcia zestresowanego (przed zabiciem) spakuje nieco inaczej.
  • Odpowiedz
@xhubert: tak na prawdę nie chodzi o to że ona robi coś złego, ale sam pomysł szukania dla zwierzaka wegetariańśkiej karmy jest zabawny. Jestem w stanie to zrozumieć, nie chce się przykładać do tego wszystkiego co podają na tej Twojej grafice, ale mimo wszystko pomysł wegetariańskiej karmy dla psa mnie bawi :)
  • Odpowiedz
@xhubert: użalanie się nad zwierzętami hodowlanymi, które nie są ubijane w jakiś sadystyczny sposób, jak ma to miejsce przy tych żydowskich rytuałach, to jak płakać nad milionami dzieci pozbawionymi szans na szczęśliwe życie gdy facet zakłada prezerwatywę na penisa.

Może nie jest to eleganckie i dalekie to od standardów historycznych, ale to jak na teraz jedyny skuteczny sposób zaspokojenia potrzeb żywieniowych ludzkości. Oczywiście nikt nie zmusza, jak chcecie to możecie wcinać
  • Odpowiedz
@Esseker352: Mnie rozwala to że jest tyle wege zwierzątek jak np. króliki, szynszyle, chomiki, kawie domowe a dla uczulonych na sierść to jeszcze niektóre żółwie i legwany .. to i tak taka wege-#!$%@? weźmie sobie psa/kota i potem robi sztuczny problem bo "on je mięso a ja tak nie chcę".
  • Odpowiedz
użalanie się nad zwierzętami hodowlanymi, które nie są ubijane w jakiś sadystyczny sposób,


@sidhellfire: Nooo niee. Zabijane są rzeczywiście szybko (chociaż nie zawsze skutecznie).

Jednak chyba nie sądzisz, że pozbawianie ich jakikolwiek naturalnego rozwoju i ogólne katygoryczne traktowanie jest spoko i nie ma w tym nic złego?

Może nie jest to eleganckie i dalekie to od standardów historycznych, ale to jak na teraz jedyny skuteczny sposób zaspokojenia potrzeb żywieniowych ludzkości.


Chyba
  • Odpowiedz
użalanie się nad zwierzętami hodowlanymi, które nie są ubijane w jakiś sadystyczny sposób, jak ma to miejsce przy tych żydowskich rytuałach, to jak płakać nad milionami dzieci pozbawionymi szans na szczęśliwe życie gdy facet zakłada prezerwatywę na penisa.


@sidhellfire: niestety masz całkowicie mylne wyobrażenie na ten temat. Cierpienie zwierząt w hodowlach przemysłowych (ze względu na złe warunki i sposób uboju) jest czymś powszechnym i dobrze zbadanym - np. tu masz odnośniki
  • Odpowiedz
@xhubert: A co jest złego w pozbawianiu zwierząt naturalnego rozwoju? Co to za sofizmat ad naturam? Przeszkadzam kurczakowi w jego naturalnej egzystencji (#!$%@?ąc już od tego, że to w ogóle nie jest naturalne zwierzę) z powodu moich kaprysów dietetycznych i nie widzę w tym nic złego. Dlaczego?
Próba nadania zwierzętom takich cech jak moralne prawo do życia jest tak jakby absurdem. Z równym sensem można moralnie traktować podłogę, bo podłoga ma
  • Odpowiedz
@xhubert:

Ej kolego, ale zdajesz sobie sprawę, że jak jesz jajka/pijesz mleko to również wspierasz mordowanie zwierząt? A, no i jeszcze jedno - jak myślisz, co się stanie z tymi zwierzętami, jeżeli wszyscy przestaną jeść mięso? Również z tymi, które są hodowane w normalnych warunkach, np. na wsi?
  • Odpowiedz