Wpis z mikrobloga

Witam Drodzy Mirkowie, na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie jestem za taką formą działania jak donos itp., ale sąsiad nie daje żyć. Potrzebuję eksperta w #!$%@? :D

Prowadzę biznes i się rozbudowuję na działce obok sąsiada,który ma domek jednorodzinny (działalność nie uciążliwa). Każdy mój krok jest przez niego bacznie obserwowany i leci mnóstwo skarg, odwołań(w przypadku wydania decyzji zabudowy itp) 99% tych pism jest bezpodstawnych, ale wiadomo trochę czasu zawsze to trwa i wydłuża inwestycje. Do tej pory jakoś to znosiłem i nie robiłem nic żeby temu człowiekowi zaszkodzić, bo wiedziałem że nie ma podstaw i prędzej czy później i tak wyjdzie na moim.
Teraz w końcu postanowiłem zadziałać jego sposobami i napisać donosy, żeby trochę on się pomęczył z wyjaśnieniami. Człowiek prowadzi działalność gospodarczą, zatrudnia ludzi, pytanie moje jak napisać skuteczny donos ? (gość jest dobrze znany z kablowania na wiele spraw nie tylko moje, kto go zna ten zazwyczaj się wypowiada "Kawał ch....."

PS. Wiem że to czyste #!$%@?ństwo donosić na kogoś, ale co zrobić... za dużo krwi napsuł

#pytanie #pytaniedoeksperta #sasiedzi #biznes #januszebiznesu #polska
  • 6