Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: "...kiepsko funkcjonuje prawo i sprawiedliwość..." Dzięki komu się pytam kiepsko funkcjonuje prawo i sprawiedliwość? Kto pozostawił tysiące komunistów na stołkach? Dzięki komu nie dokonano lustracji? Coś kiepsko u pana z pamięcią, pomroczność jasna czy coś w tym klimacie? Mam nadzieję że historia rozliczy pańskie dokonania w obalaniu komunizmu.
@lechwalesa: ale co konkretniej?
Nauka oparta o metodologię i standaryzowane narzędzia stwierdziła, że jesteś TW Bolek.
To nie jest tak, że jako potomek cesarza Walensy dekretem wprowadzisz nową naukę...
Pogrzebałeś szansę na ustosunkowanie się i pomijam już fakt, że jesteś sługą narodu, który ci co miesiąc płaci sporą kasę.
@lechwalesa: drogi Panie, ustalmy jedną podstawową rzecz.

Urodziłem się w roku 1978 i wiedzę na temat tamtych czasów brał będę z całą pewnością od naukowców, którzy wnioskują z wykorzystaniem metodologii i standaryzowanych narzędzi badawczych.

Proszę wybaczyć, że nie ufam Pana przekazom ustnym czy masowo tu wrzucanym skanom.
Mój sceptycyzm wynika, poza powyższym, także z faktu, że Pański życiorys jest jednym wielkim zbiorem przeciwstawnych relacji świadków czasu. W tym zbiorze na Pana
@lechwalesa: Niestety, jak wielu mi podobnych głosowałem na ciebie. Wierzyłem głupi w tę całą szopkę. No ale cóż, widać Kiszczak zza grobu postanowił zrobić ci psikusa i być może nie będziemy musieli czekać by historia cię rozliczyła kiedyś tam - a stanie się to jeszcze za twojego życia. Mam taką nadzieję, mam nadzieję że ludzie w końcu się dowiedzą ile złego zrobiłeś dla tego kraju (w latach 90-tych). Pieprzony hipokryto. Już