Wpis z mikrobloga

#telefony #pytanie #pomoc #poradaeksperta #prosba #huawei #zalesie

Wykopki ktoś pomoże? otóż kupiłem sobie Huawei Honor 4x ... wszystko pięknie ładnie tylko telefon gubi zasięg, ktoś dzwoni do mnie i później przychodzi sms mimo że nie było zajęte, do tego kiepska jakość rozmów i teraz pytanie czym to może być spowodowane uszkodzony sim ? uszkodzony telefon ? nie zaktualizowany android ? (nie aktualizuje bo nie wiem czy nei stracę gwarancji) złe ustawienia dual sim ?

ktoś coś poradzi ? mireczki wierze w Was.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@juzniepije: z inna kartą sim to samo jest ...tzn ja dobrze słyszę rozmówce ale osoba po 2 stronie mnie fatalnie. z 1 kartą sim też próbowałem a do operatora pewnie pójde po południu i poproszę o wymianę sima. :/
  • Odpowiedz
@onsok: właśnie o to chodzi że zaktualizować można tylko ręcznie poprzez wgranie i rozpakowanie pewnego pliku i wtedy wgrywa się Android 5.11 Lollipop
  • Odpowiedz
@Juve6661: a jaki jest obecnie? moze wroc do KitKata. z doswiadczenia wiem, ze Lollipop to porazka, uzywamy w pracy wiele roznych sprzetow, roznych producentow i na kazdym Lolipoop jest porazka totalna
  • Odpowiedz
@onsok: teraz jest podstawowy który zawsze jest w nowych Honorach 4x a więc Android 4.4.2 , napisałem juz do sprzedawcy w sprawie reklamacji, szkoda bo telefon jest zajebisty jeśli chodzi o baterie przeglądanie neta lte aparat aplikacje bez zarzutów tylko ta jakość sygnału i rozmów :/
  • Odpowiedz
@Juve6661: my mamy Ascenda w pracy, co prawda uzywamy do testow aplikacji a nie do dzwonienia ale huawei to taki tel co sie go bierze jk juz wszystko zajęte ;p reklamuj, bo aktualizacja wyjdzie Ci tylko na gorsze
  • Odpowiedz