Wpis z mikrobloga

@PierDacze:
Pomysł dobry ,ale ja mam coraz mniej siły i ochoty ,Trzech ludzi , a właściwie jeden mitoman , kłamca zniszczył wielki dorobek mój i Solidarności ,Czy ktoś za tym stoi .?, czy indywidualna zawiść ,głupota mitomania , tego nie wiem ? Wolność , wolnością ,Demokracja , demokracją , ale co z prawdą i odpowiedzialnością ?.
  • Odpowiedz
@PierDacze:
Pomysł dobry ,ale ja mam coraz mniej siły i ochoty ,Trzech ludzi , a właściwie jeden mitoman , kłamca zniszczył wielki dorobek mój i Solidarności ,Czy ktoś za tym stoi .?, czy indywidualna zawiść ,głupota mitomania , tego nie wiem ? Wolność , wolnością ,Demokracja , demokracją , ale co z prawdą i odpowiedzialnością ?.
  • Odpowiedz
@PierDacze: nick masz idealny. Pierdaczysz takie farmazony, że ręce opadają.

"miałby Pan możliwość moderacji trolli, którzy nie chcą wyjaśnić wątpliwości tylko hejtować Pana. "
Przecież on to robi cały czas, począwszy od zniszczenia swoich teczek.

"gdyby nie odpowiednia polityka Solidarności i Pana to moglibyśmy mieć dzisiaj w Polsce
  • Odpowiedz
@Incore00:

Sam obaliłem komunizm , no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komunisci ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci , z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia .

Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki .Czy w tych warunkach można było dużo więcej , raczej nie .Dzięki Bogu .za to , nie liczyłem i
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Czemu zrezygnował Pan z debaty, którą sam Pan zainicjował? Przeglądam Pana wpisy od niedawna i są tak naprawdę daremne. Niech Pan już sobie zaoszczędzi wstydu i usunie się z życia publicznego oraz przede wszystkim usunie konto.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Te, które codziennie Pan wrzuca na mikrobloga. Nie zrozumieliśmy się - chciałem powiedzieć, że zamiast wrzucać do internetu wycinki z gazet i skany wyroków sądowych pana przeciwników, lepiej byłoby wystąpić w publicznej debacie transmitowanej przez telewizję i ostatecznie udowodnić tym oszczercom, że mówią nieprawdę o Pana przeszłości.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: młodzież łatwo zmanipulować ale ja i wszyscy których znam jesteśmy z Panem. Ataki na Pana osobę nie tylko są obrzydliwe ale przede wszystkim przygnębiające, bo pokazują smutny fakt. Nie potrafimy nawet uszanować największego polskiego bohatera, który szczęśliwie ciągle jeszcze jest wśród nas. Wstyd mi za to :(
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Za wygrane pieniądze Wałęsa kupił czarno-biały telewizor za 7800 zł oraz pralkę. - On do dziś gra w totolotka. Jednak Pan Bóg nie daje mu wygrywać, gdyż nie potrzeba mu już tych wygranych. On zawsze powtarza: 'kiedy bardzo potrzebowałem, to wygrywałem'. A teraz nie wygrywa – napisała Danuta Wałęsa w książce "Marzenia i tajemnice".

Czy ma Pan jakieś dowody na wygranie tych sum czy tylko Pan tak mówił żonie,
  • Odpowiedz