Wpis z mikrobloga

Kolejne losowanie do #godzinarozmowy!
Kto chce wziąć udział - plus :) losowanie odbędzie się jutro o 12:00 w południe. Zainteresowanych proszę o aktywność na wykopie po tej godzinie, ale przed 18-19, byśmy mogli najpóźniej o tej godzinie spokojnie rozpocząć rozmowę.
Z @uatach rozmawiało mi się bardzo przyjemnie, polecam i pozdrawiam :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na czym w ogóle polega ta inicjatywa, Zox?
Co jakiś czas będę wrzucał wpis gdzie spośród plusujących osób wybiorę jedną, z którą chętnie (i aktywnie! A nie odpisując co 10 minut :) ) porozmawiam przez godzinę (albo i dłużej, jeśli czas pozwoli, zobaczymy) o tym czym żyjemy, co spotkało nas w ciągu dnia, o zainteresowaniach - czym kto będzie chciał :) Wiem, ze na mirko jest masa interesujących ludzi - spotkałem już niejednego i miło mi się rozmawiało. Jestem zdania, że rozmowa i poznawanie nowych ludzi ubogaca człowieka i w pewien sposób pozwala mu dopracować własny światopogląd. No i oczywiście relaksuje :)

Chcesz porozmawiać? Plusuj i obserwuj #godzinarozmowy! ;)

#losowanie #chcepogadac i może trochę #gruparatowaniapoziomu
  • 11
@MagnitudeZero: @Zoxico: Cumple, ja nie jestem agresorem w tej rozprawie. Po prostu moim zdaniem bez sensu w kółko pokazywać ten sam wpis o tagu, który tworzy niemalże to samo. Jeśli tydzień będzie to tagować #chcepogadac to po tygodniu każdy będzie wiedzieć o co chodzi plus ludzie z ogólnej. Moim zdaniem tag #godzinarozmowy zdobędzie popularność to na obecnie promującym ją tagu będzie tylko spamem.
@Xarazix: @MagnitudeZero: Ja też oczywiście nie mam żadnych pretensji :) Spodziewałem się po prostu takiego komentarza i stąd moja wątpliwość w poprzednim wpisie i zdezorientowanie. Hm, no ale innym faktycznie, może chyba trochę przeszkadzać. Wole jednak używać samego #godzinarozmowy niż samego #chcepogadac. Co najwyżej dodam coś jeszcze, bardziej adekwatnego.