Wpis z mikrobloga

Powiesz o nim - naziofil, gruba świnia - a to tylko bohater wykopków z ostatnich dni, samozwańczy strażnik czystości polskiego narodu, ochroniarz, który bawi się w łowcę i łowi nielegalnych muzułmanów. Fota z jego prywatnego profilu.
Jakby ktoś był nie na bieżąco, to więcej o tej przepięknej inicjatywie obywatelskiej tutaj.
Eh, #!$%@?. Generalnie jestem bardzo mocno zaniepokojony drogą, po której zmierza Europa i uważam islamski napływ za bardzo duży problem, ale ciężko tu się bronić przed krytyką, jeśli takie typy jak ten tutaj są wynoszone na piedestał.
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwieprza
advert - Powiesz o nim - naziofil, gruba świnia - a to tylko bohater wykopków z ostat...

źródło: comment_b5lzeQc4Pgfn3SYh35guNCAqaX61q9F4.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Szefu: @muak47: serio? to on nie jest z NSDAP? o cholera, byłem pewien że należy do partii!

oczywiście że wiem że to foto z jakiejś zabawy, co nie zmienia faktu, że każdy, kto nosi dla zabawy symbole nazistowskie czy komunistyczne jest frajerem. tyczy się to tak samo baranów noszących swastyki, jak i na przykład lewaków zakładających sierp i młot.
pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić, tym bardziej
  • Odpowiedz
@advert: Czyli każdy kto należy do grupy rekonstrukcyjnej jest debilem według Ciebie, no spoko jedź pod Grunwald na inscenizację tylko się nie opluj jak zobaczysz tylu polaków przebranych za krzyżaków, albo jedź pod Wiznę tylko się nie zadław jak zobaczysz ludzi ubranych w niemieckie mundury
Zobacz ilu baranów na tym filmie
https://www.youtube.com/watch?v=te82G5Xo-xw
  • Odpowiedz
  • 30
@advert: aha czyli w filmach też występują lewaki i "frajery" (btw dowiedz się co to słowo w ogóle oznacza)

Pomyśl typie co ty w ogóle piszess bo nieźle robisz #!$%@? z logiki
  • Odpowiedz
@muak47: @Szefu: nic nie poradzę, że rzygać mi się chce, gdy widzę żołnierza polskiego noszącego nazistowski symbol dla zabawy. tym bardziej gdy ma problemy z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości - vide cała sytuacja z zatrzymaniem "niebezpiecznego islamisty nielegalnie przebywającego na terenie Rzeczypospolitej". tak jak pisałem wyżej - niektórym po prostu nie wypada.

zielonka - won, z dziećmi nie rozmawiam
  • Odpowiedz
@advert:

vide cała sytuacja z zatrzymaniem "niebezpiecznego islamisty nielegalnie przebywającego na terenie Rzeczypospolitej"

Uważasz że obywatelskie zatrzymanie osoby nielegalnie przebywającej w naszym kraju jest złe? czyli widząc przestępce odwrócił byś głowę w inną stronę?

nic nie poradzę, że rzygać mi się chce, gdy widzę żołnierza polskiego noszącego nazistowski symbol dla zabawy.

Byłego żołnierza i po części to nie jest zabawa, mój młody chłonie historię z inscenizacji na które jeździmy jak
  • Odpowiedz
Ale on nic złego nie zrobił?


@muak47: ochroniarz z aspiracjami na Sędziego Dredda, rozpowszechnianie wizerunku niewinnej osoby na swoim fanpage dla zyskania sławy (nigdy wcześniej tego nie robił, przeglądałem fanpage), rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, jakoby osoba ta była nielegalnie na terenie RP, a co za tym idzie, sprowokowanie nagonki. no ja bym powiedział, że trochę złego jednak zrobił.

nie jestem miłośnikiem muzułmanów, ale #!$%@? mnie, gdy przez takich głąbów, chcących się
  • Odpowiedz
@advert: Czyli podsumujmy Twoje wywody
1-Zakaz udziału w grupach rekonstrukcyjnych żołnierzy i byłych żołnierzy
2-Zakaz zatrzymywania obywatelskiego, jeśli widzisz przestępce to odwrócić należy głowę

Co do punktu pierwszego mam pytanie, czy strażacy i policjanci mogą brać udział w takich
  • Odpowiedz
@Szefu: szkoda strzepic ryja na taki przejaw idiotyzmu.Wykop powinien mieć jakąś selekcję wiekową, albo chociaż testy na IQ przy rejestracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@advert: Zatrzymał bo uciekał, SG po sprawdzeniu wypuściła i po problemie. Ja również bym zatrzymał osobę która by zaczęła nagle uciekać bez powodu, nikt kto ma czyste sumienie tak się nie zachowuje
No ale to wracajmy do punktu pierwszego

1-Zakaz udziału w grupach rekonstrukcyjnych żołnierzy i byłych żołnierzy
czy strażacy i policjanci mogą brać udział w takich grupach?
  • Odpowiedz
@advert: Nie pobili go, nie zabili, złapali i odprowadzili do SG. Biorąc pod uwagę panikę, jaką mamy teraz po wydarzeniach w Calais i Kolonii, nie mówiąc o zamachach w Paryżu i inbie z tzw. Państwem Islamskim, to i tak całkiem nieźle. Uchodźca w adidasach nie wygląda agresywnie i niebezpiecznie, ale tak samo nie wyglądali jacykolwiek terroryści. Ot, chociażby jakiś czas temu na głównej była kompilacja filmików z Syrii, na których
  • Odpowiedz
1-Zakaz udziału w grupach rekonstrukcyjnych żołnierzy i byłych żołnierzy

czy strażacy i policjanci mogą brać udział w takich grupach?

@muak47: według polskiego prawa - mogą. gdyby to ode mnie zależało, nie zezwoliłbym żadnemu funkcjonariuszowi publicznemu, żadnemu żołnierzowi, politykowi, policjantowi na przywdziewanie symboli, które są zakazane.

Zatrzymał bo uciekał, SG po sprawdzeniu wypuściła i po problemie. Ja również bym zatrzymał osobę która by zaczęła nagle uciekać bez powodu

@muak47: opowiedz, jakie jeszcze zachowania uznajesz za podejrzane i zatrzymujesz za nie ludzi. w swoich kieszeniach można nerwowo grzebać w poszukiwaniu czegoś, czy też nie za bardzo i zatrzymujesz takie osoby na wszelki wypadek? a sięgać do wewnętrznej kieszeni marynarki wolno? czy też zatrzymanie? wypisz może listę podejrzanych według Ciebie zachowań, będę wiedział, żeby uważać na ulicy, żeby komuś przypadkiem nie przyszło do
  • Odpowiedz