Wpis z mikrobloga

#korwin #4konserwy #imigranci #telestonoga

No elo, mam nowy pomysł na akcję przeciwko lewakom.

Wiecie czym jest Hejtstop? W skrócie: organizacja "walcząca" z homofobią, rasizmem, antysemityzmem itp. przy czym "walczy" w ten sposób, że np. ostatnio doniosła na Mariusza Pudzianowskiego do prokuratury po jego wypowiedzi o imigrantach (jest na głównej wykopu).

No więc moglibyśmy w ramach zwalczania takiej patologii potrollować trochę ich stronę, na której zgłasza się się "hejty" (swastyki na murach, jakieś bazgroły itp.). Niech każdy wybierze jakieś miejsce ze swojej okolicy, zrobi zdjęcie/ściągnie je z internetu i doklei w paintcie/gimpie/photoshopie jakąś swastykę czy wulgarny napis i wrzuci na ich stronę: http://hejtstop.pl

Myślę, że jakby udało nam się zrobić kilkaset takich trolli to zajebiście udało nam by się wkurzyć tych idiotów, w sensie że jadą gdzieś w jakieś miejsce zmywać wulgarne napisy a tu zawód, bo nic takiego nie ma xDD

Jak macie czas możecie też zgłosić kilka albo kilkanaście takich "hejtów" w różnych miejscach Polski, tylko żeby przeróbki wyglądały w miarę legitnie a nie jakieś krzywo wycięte swasty z białą obwódką...
morganblak - #korwin #4konserwy #imigranci #telestonoga 

No elo, mam nowy pomysł n...

źródło: comment_UBJhHisppKrXGFH1mOMjE4V0nNopvIZr.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@morganblak: Szkoda, że zajmują się tylko takimi infantylnymi przykładami hejtu. A co z mobbingiem w wielu zakładach pracy? To też jest "hejt". Co z przemocą w rodzinie? Czy to nie są przejawy nienawiści? HejtStop to audycja sponsorowana i tyle ;)
  • Odpowiedz