Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik: A dziekuje!! chociaz powiem ze mi blizszy byl Wilk..dlaczego>?? ano to byl taki poczatek wybuchu sukcesu Bisza..nagle z małych imprezek wskoczylismy na naprawde fajne sceny:) A nowa płyta??? nic nie mogę powiedzieć..jedynie mogę zdradzić że szykujemy małą niespodziankę zwiazana z labiryntem:D
@syluch: mam w sumie jeszcze jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy dla ciebie jest jakoś konkretnie opłacalne uczestniczenie w tym? Nie mówię, że w czymś jesteś gorszy oczywiście, ale nie ma co ukrywać, że to Bisz jest główną atrakcją, no i ewentualnie Oer i Kay, bo z samej nazwy składu można ich kojarzyć. Więc to oni grają pierwsze skrzypce (skrzypce he he he :D).
Nie chcę byś
Czy to płyta solowa czy zespołowa, moja rola zbiega się do dwóch kwestii..Udzielenia się podczas nagrania kiedy z Oerem razem tworzymy jakies bity dokładając do jego kompozycji swoje trzy grosze..Drugaw rola to bycie StageBandem, czyli towarzyszenie biszowi podczas koncertów..Oczywiscie to Bisz tu króluje a my pławimy się tylk ow jego geniuszu :p ale myślę że wszcyscy tu korzystamy..Bisz, bo ma żywy band na koncertach..my bo możemy grać i ogrywać się z mega
A co do słuchania hiphopu-wywodze sie ze szkoły jazzowo-klasycznej..Edukacja muzyczna..Akademia muzyczna itd..ale hip hopu słuchałem od 6 podstawówki -- WWO, Łona (mój osobisty król), Peja czy Flexip:)
@syluch: dzięki za odpowiedzi, ale na przyszłość wołaj, bo prawie bym przeoczył :D
Czekam z niecierpliwością na cokolwiek od was w takim razie, na szczęście Labirynt kupiłem, to dołożyłem ci się chociaż do jakiegoś browara :D