Wpis z mikrobloga

@SuperPunia: Ten gruby koleś w "Zagubionych" dostał kiedyś pytanie co w sobie lubi i odpowiedział, że lubi kurczaki. Wtedy terapeuta mu powiedział, że kurczaki nie są jego cechą. A grubas mu odpowiedział "lubię w sobie to, że lubię kurczaki". Hehehe. :<
  • Odpowiedz
@SuperPunia: A czemu nie? Spójrz - jesteś na wykopie od roku, z jakiegoś powodu obserwuje Cię ponad 250 osób. Domyślam się, że nie wrzucasz co chwila zdjęcia swoich piersi, więc z jakiegoś innego powodu Cię tu doceniają. Ja mam konto od ponad 3 lat i jakoś się tego nie dorobiłem, a sporo na wykopie siedzę.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: myślę, że tak bo w swoich wpisach nie nawołujesz do nienawiści ani nie wywołujesz gównoburz.
A na tym portalu to całkiem dużo. No i nie jesteś na mojej #czarnolisto (to przede wszystkim o tym koniecznie wspomnij terapeucie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
Czy mogę tam napisać, że doceniam w sobie to, że tworzę wspaniały i wartościowy kontent na portalu ze śmiesznymi obrazkami?


@SuperPunia: jak ja już bym miał kłamać to bym wymyślił coś lepszego na Twoim miejscu
  • Odpowiedz