Wpis z mikrobloga

@SuperPunia: czo te ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko potwierdza moje przekonanie, że wielu wykopków ma w dupie bardzo długiego kija i nie ma dystansu do niczego a już najbardziej do siebie. To już wolałbym mieć depresję niż być cyberburakiem.
A tak poza tym to zdrówka!
PS. Ja jakbym chodził do terapeuty to mówiłbym do niego "Konserwatorze Mózgu" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@SuperPunia: a nie doceniasz tego, że mimo depresji i #!$%@?, dalej walczysz, bo ciągle wierzysz, że w końcu to będzie TA kuracja/psychoterapia i w końcu pokonasz chorobę?

  • Odpowiedz
Gdybym miała powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałabym że plusy. Plusy które podały mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam zaminusowana i co ciekawe to właśnie przypadkowe komentarze wpływają na nasze życie. Chodzi o to że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałam szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłam. I
  • Odpowiedz
@SuperPunia: a powiedziałaś mu kiedykolwiek o tym miejscu, co tu robisz i ile czasu na nim spędzasz? Coś typu:

"Przesiaduję na internetowym forumo-czacie dla ludzi, których wspólnymi cechami jest przegrywanie w życie, brak przyjaciół/znajomych i różne zaburzenia psychiczne. Mogę powiedzieć że jestem jedną z jego gwiazd, a moje guwnowpisy regularnie są plusowane, otrzymują wiele odpowiedzi i lądują w gorących. To dostarcza mi namiastki życia towarzyskiego i daje krótkotrwały zastrzyk endorfin/atencji,
  • Odpowiedz