Wpis z mikrobloga

@Kokon89: * wyraźnie zastanawia się co mu powiedzieć, spojrzał na niego i wydusił z siebie * Sam nie wiem... Postacie masz na zadupiach, czy w mieście? Gdzieś na odludziu często są śpiące lub nudne postacie. Wtedy na początek lepiej zrobić kolejną postać, która trafi w lepsze miejsce.

Co do interfejsu, to jak zawsze - kwestia przyzwyczajenia i będzie się widziało grę jak jak czyta się książkę - nie literki, a fabułę.
@erajwa: A kiedy ostatnio grałeś? Gra jest rozwijana i czasem wracają też starzy gracze. Teraz widziałem jednego z kontem od 2005, który wrócił (ja też 3 razy kasowałem konto, ale gram dalej :P).
@tler: Ostatni raz ze 6 lat temu, no i wracałem też dwa albo czy razy. Ech prawdziwie pirackie postaci też miałem to było coś, topory i kusze ftw. Teraz już pewnie lasery xD
@erajwa: Dzisiaj wprowadzili możliwość robienia książek, a nie żadne tam lasery. Ale co do związków, to trudno zaprzeczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kokon89: Vlotryan jest ciekawe, ale młode postacie są olewane i trudno się wybić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za miesiąc jest tam festiwal i będziesz mieć cały przekrój postaci z gry.
Jeśli chcesz rady, to spróbuj zakręcić się do Straży Vlotryan.
@Kokon89: Jakaś kameralna osada, gdzie postacie angażują się w odgrywanie. Różnie można trafić, więc na początek lepiej zrobić więcej postaci i sobie wybrać - pieszo nie ma co szukać, bo do sąsiedniej lokacji możesz iść kilka dni i nikogo tam nie będzie.