Wpis z mikrobloga

Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już chcemy zamknąć drzwi, kierowca wskazuje na jakąś plamkę widoczną na tylnym siedzeniu – na tyle błahą, że nie zwróciliśmy na nią uwagi przy wsiadaniu. Słyszymy, że „#!$%@?śmy mu tapicerkę". Kierowca chce pieniędzy. Mówimy zgodnie z prawdą, że nic nie zrobiliśmy, że ta rozmowa nie ma sensu i zamykamy drzwi. Kierujemy się do knajpy po telefon. Na pasach okazuje się, że kierowca jechał za nami. Wyskakuje z auta, zaczyna nas wyzywać od „#!$%@? genderów" i „#!$%@? #!$%@?".

Zaczynamy się kłócić, on robi się agresywny. Zapowiada telefon na policję, a my chętnie na to przystajemy, by wyjaśnić chorą sytuację. Gdy czekamy na patrol, kierowca robi się coraz bardziej napastliwy, więc postanawiamy się schronić w barze obok. Ten zaczyna nas szarpać, gdzieś dzwoni. Po chwili zjawiają się jego koledzy taksówkarze. Otaczają nas, zaczynają grozić. Wyciągam telefon, by wszystko nagrać, lecz dostaję wtedy w twarz. Każą mi schować komórkę.

W nas wzbiera strach i panika. Panowie są agresywni, wrzeszczą, że teraz „PiS zrobi z nami porządek". Moja przyjaciółka wpada w panikę, stara się uciec. Panowie łapią ją, wykręcają ręce, szarpią płaszcz, ciągną za włosy. Gdy chcę podbiec i jej pomóc łapią także mnie. Podejmujemy ostatnią próbę ucieczki i wtedy dostajemy gazem pieprzowym po oczach.

Nie mogło oczywiście zabraknąć komentarzy pełnych nienawiści. „Proponuję eutanazję", „Coś wam się #!$%@?ło od tego #!$%@? w dupę", „Jak się zesrałeś, zeszczałeś lub coś rozlałeś w taksówce to trzeba za to zapłacić i tyle", „Wylało ci się z rozepchanej dupy" oraz wiele innych.

Uświadomiono mi również, że jestem zwykłą cipą, bo gdybym był prawdziwym mężczyzną, to #!$%@?ąłbym jednego i drugiego. A później chyba także czternastego i piętnastego, bo mniej więcej tylu taksówkarzy ostatecznie zjawiło się tamtego wieczoru.


source

#neuropa #gender #vice
Dutch - Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już c...

źródło: comment_OnMY18txptU7WK7CG9UKpAoVwcND8vJf.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@TheMan: No właśnie dlateog, że są inni od śmierdzącego, wąsatego i grubego Janusza. Nie wpisują się w jego pojęcie świata więc Janusz stosuje argument siły. Jakby był #!$%@? cwelem bez przyszłości to byn ikt nie miał problemu. Natomiast skoro ma czelność wyglądać tak jak ma #!$%@?ą ochotę to należy go #!$%@?ć, logiczne
  • Odpowiedz
@Krisskow: Ja bym zmienił wygląd by mieć łatwiej w życiu na jego miejscu, ale to moja opinia i podejście. A jeśli nie to chociaż bym się postawił na miejscu czy tam policję wzywał.
  • Odpowiedz
@TheMan: A co w jego wyglądzie utrudnia mu życie poza #!$%@?, którym jego wygląd nie pasuje? Raczej wygląda jakby ON utrudniał życie innym bo muszą go #!$%@?ć, na moje to jemu jest dobrze z samym sobą
  • Odpowiedz
Ja bym zmienił wygląd by mieć łatwiej w życiu na jego miejscu, ale to moja opinia i podejście.


@TheMan: i dajesz wtedy właśnie im wygrać, pokazujesz, że większość może zdecydować o Twoim wyglądzie, co będzie następne? Będą udawać, że są hetero żeby nie być napiętnowanymi? Na Boga nie mieszkamy w Somalii tylko w środku Europy...
  • Odpowiedz
@Dutch:
Tak w skrócie - zdarzenie miało miejsce koło baru i sprawa nie do wygrania (jak się domyślam - z powodu braku dowodów xD). Tu mi czołg jedzie. Ułańska fantazja.
  • Odpowiedz
@TheMan: ale jeśli to pokolenie się nie postawi to sytuacja nie zmieni się nigdy.
czarni się stawiali - wywalczyli prawa obywatelskie, kobiety to samo, chłopi, robotnicy, te wszystkie grupy kiedyś nie miały praktycznie żadnych praw a teraz cieszą się ich pełnią, co nie zmienia faktu, że sporo krwi i łez za to przelano.

Sam miałem bardzo podobne sytuacje kiedy przechodziłem okres nastoletniego buntu i ubierałem się dziwnie (z perspektywy czasu
  • Odpowiedz
@Dutch: Pewnie wsiadł z piwem do taksówki, obiecał że nie rozleje. Rozlał i nie chciał płacić za czyszczenie. A dalej to te jego geny zadziałały.

Co mnie zaciekawiło to ta organizacja LGBT BUSINESS FORUM. Czy ich propozycja polegała na dołączenie do "platformy" http://lgbt.biz.pl/busines-platform-pl/jak-dolaczyc/
za 10.000 zł za rok.

W sumie to może być niezły biznes prowokuj do nienawiści na tle homo/gender/syreno/rasowym proponuj szkolenia i członkostwo za 10.000 zł w zamian
  • Odpowiedz
@Dutch: jeśli taka sytuacja miała miejsce to jest to chore i nie powinno mieć miejsca. Ale zastanawia mnie dlaczego np w wiadomościach jakichkolwiek o tym incydencie nie słychać, tym bardziej że jest to na tyle chodliwy temat, tym bardziej że spotkała jakiegoś publicystę
  • Odpowiedz
@Dutch: Sawa Taxi to najwieksze gowno jakie znam. Pamietacie akcje jak ich kierowca potracil psa idacej prawidlowo przez jezdnie dziewczynki?
  • Odpowiedz
i dajesz wtedy właśnie im wygrać, pokazujesz, że większość może zdecydować o Twoim wyglądzie, co będzie następne?


@PoCoToKomu: Na tym między innymi polega życie w społeczeństwie. Życie w większej zbiorowości ułatwia życie, dzięki specjalizacji, ale to nie tylko korzyści, ale też koszty. Jednym z nich jest konieczność przestrzegania zasad.
  • Odpowiedz
@Dutch: Skutki napastliwej propagandy gender, lgbt, lewicowej. Agresja przesadzona ale się nie dziwię. Zwłaszcza przy dzisiejszej wojnie ideologicznej polsko polskiej.
  • Odpowiedz