Wpis z mikrobloga

Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już chcemy zamknąć drzwi, kierowca wskazuje na jakąś plamkę widoczną na tylnym siedzeniu – na tyle błahą, że nie zwróciliśmy na nią uwagi przy wsiadaniu. Słyszymy, że „#!$%@?śmy mu tapicerkę". Kierowca chce pieniędzy. Mówimy zgodnie z prawdą, że nic nie zrobiliśmy, że ta rozmowa nie ma sensu i zamykamy drzwi. Kierujemy się do knajpy po telefon. Na pasach okazuje się, że kierowca jechał za nami. Wyskakuje z auta, zaczyna nas wyzywać od „#!$%@? genderów" i „#!$%@? #!$%@?".

Zaczynamy się kłócić, on robi się agresywny. Zapowiada telefon na policję, a my chętnie na to przystajemy, by wyjaśnić chorą sytuację. Gdy czekamy na patrol, kierowca robi się coraz bardziej napastliwy, więc postanawiamy się schronić w barze obok. Ten zaczyna nas szarpać, gdzieś dzwoni. Po chwili zjawiają się jego koledzy taksówkarze. Otaczają nas, zaczynają grozić. Wyciągam telefon, by wszystko nagrać, lecz dostaję wtedy w twarz. Każą mi schować komórkę.

W nas wzbiera strach i panika. Panowie są agresywni, wrzeszczą, że teraz „PiS zrobi z nami porządek". Moja przyjaciółka wpada w panikę, stara się uciec. Panowie łapią ją, wykręcają ręce, szarpią płaszcz, ciągną za włosy. Gdy chcę podbiec i jej pomóc łapią także mnie. Podejmujemy ostatnią próbę ucieczki i wtedy dostajemy gazem pieprzowym po oczach.

Nie mogło oczywiście zabraknąć komentarzy pełnych nienawiści. „Proponuję eutanazję", „Coś wam się #!$%@?ło od tego #!$%@? w dupę", „Jak się zesrałeś, zeszczałeś lub coś rozlałeś w taksówce to trzeba za to zapłacić i tyle", „Wylało ci się z rozepchanej dupy" oraz wiele innych.

Uświadomiono mi również, że jestem zwykłą cipą, bo gdybym był prawdziwym mężczyzną, to #!$%@?ąłbym jednego i drugiego. A później chyba także czternastego i piętnastego, bo mniej więcej tylu taksówkarzy ostatecznie zjawiło się tamtego wieczoru.


source

#neuropa #gender #vice
Dutch - Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już c...

źródło: comment_OnMY18txptU7WK7CG9UKpAoVwcND8vJf.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@lerner: Nazywanie "zaściankowością" poglądów, zasady, ideologię inną niż lewicową to agresja i atak słowny. Klasyczny schemat w którym jedna strona nie szanuje, demonizuje drugą stronę i odwrotnie. Aż do wybuchu agresji. Zaklęte koło.
  • Odpowiedz
@Krisskow: No i po swojemu będzie gnębiony. Jego wola. Społeczeństwo na ogół nie jest ciągle uśmiechnięte i nie widzi wszystkiego w kolorach tęczy. Mężczyzna od wieków dbał o bezpieczeństwo rodziny (walczył) i musiał kopulować, aby mieć potomstwo, a nie nosił torebki, stroił i malował się jak kobieta. Garstka wojowników, którzy muszą zmyślać głupoty jacy są pokrzywdzeni przez "POLAKÓW" nic nie zdziała, a jeszcze bardziej wszystkich do siebie zniechęci. Moim zdaniem
  • Odpowiedz
A mógł jechać UBERem. Tam kierowcy się starają. Wszyscy moi znajomi z Warszawy, o lewicowych poglądach, lub odmiennej orientacji, od wyborów płaczą na fejsie i Twitterze jaka to zła zmiana nastąpiła. Nic się takiego nie stało, wiec muszą pisać takie bajeczki na potwierdzenie tej chorej tezy.
  • Odpowiedz
@Matheuss: >2016

ludzie dalej stosują gówno argument, że CAŁA HISTORIE FACET BYŁ WOJOWNIKIEM XDDDD


Powiedz to XVIII wiecznej arystokracji francuskiej, wszelkiej maści mieszczaństwu, żakierii średniowiecznej, starożytnym filozofom, gejom i pedofilom i masie pospólstwa, które #!$%@?ło o wiele bardziej zniewieściałe rzeczy niż noszenie rurek (zresztą wszelkie rurki, rajtki czy pludry to nieodłączny element ubioru europejczyka wyższego stanu w całej historii.

Ale dalej peirdolcie te swoje alpha smuty że trzeba być wygolonym
  • Odpowiedz
@Krisskow: Nigdy agresją nie reaguję ne gejów. Nic do nich nie mam i mi nie wadzą. To ty teraz reagujesz agresją hipokryto. Śmieszą mnie tacy ludzie, że moja opinia nie wykracza poza moją głowę. Ja akurat mam z głową wszystko w porządku.
  • Odpowiedz
@Matheuss: No, to do opinii prawo ma każdy. Ja natomiast mówię, że nikt nie ma prawa wymuszać na innej osobie tego, kim ma być lub jak wygladać. Ani werbalnie ani fizycznie. I tyle. Myślę, że się rozumiemy.
  • Odpowiedz
@Dutch:

2016

ludzie ciągle czytają VICE

CIĄGLE TO GÓWNO CZYTAJĄ I UZNAJĄ ZA RZETELNE ŹRÓDŁO INFORMACJI


Z Vice tylko dział Munchies dawał radę ale teraz nawet i on się #!$%@?ł i trudno tam o dobry content
  • Odpowiedz