Wpis z mikrobloga

Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już chcemy zamknąć drzwi, kierowca wskazuje na jakąś plamkę widoczną na tylnym siedzeniu – na tyle błahą, że nie zwróciliśmy na nią uwagi przy wsiadaniu. Słyszymy, że „#!$%@?śmy mu tapicerkę". Kierowca chce pieniędzy. Mówimy zgodnie z prawdą, że nic nie zrobiliśmy, że ta rozmowa nie ma sensu i zamykamy drzwi. Kierujemy się do knajpy po telefon. Na pasach okazuje się, że kierowca jechał za nami. Wyskakuje z auta, zaczyna nas wyzywać od „#!$%@? genderów" i „#!$%@? #!$%@?".

Zaczynamy się kłócić, on robi się agresywny. Zapowiada telefon na policję, a my chętnie na to przystajemy, by wyjaśnić chorą sytuację. Gdy czekamy na patrol, kierowca robi się coraz bardziej napastliwy, więc postanawiamy się schronić w barze obok. Ten zaczyna nas szarpać, gdzieś dzwoni. Po chwili zjawiają się jego koledzy taksówkarze. Otaczają nas, zaczynają grozić. Wyciągam telefon, by wszystko nagrać, lecz dostaję wtedy w twarz. Każą mi schować komórkę.

W nas wzbiera strach i panika. Panowie są agresywni, wrzeszczą, że teraz „PiS zrobi z nami porządek". Moja przyjaciółka wpada w panikę, stara się uciec. Panowie łapią ją, wykręcają ręce, szarpią płaszcz, ciągną za włosy. Gdy chcę podbiec i jej pomóc łapią także mnie. Podejmujemy ostatnią próbę ucieczki i wtedy dostajemy gazem pieprzowym po oczach.

Nie mogło oczywiście zabraknąć komentarzy pełnych nienawiści. „Proponuję eutanazję", „Coś wam się #!$%@?ło od tego #!$%@? w dupę", „Jak się zesrałeś, zeszczałeś lub coś rozlałeś w taksówce to trzeba za to zapłacić i tyle", „Wylało ci się z rozepchanej dupy" oraz wiele innych.

Uświadomiono mi również, że jestem zwykłą cipą, bo gdybym był prawdziwym mężczyzną, to #!$%@?ąłbym jednego i drugiego. A później chyba także czternastego i piętnastego, bo mniej więcej tylu taksówkarzy ostatecznie zjawiło się tamtego wieczoru.


source

#neuropa #gender #vice
Dutch - Nieźle.
XXI wiek, środek Europy, stolica 40 milionowego państwa.

Gdy już c...

źródło: comment_OnMY18txptU7WK7CG9UKpAoVwcND8vJf.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@rdy:

21 wiek, młodzi ludzie w stolicy jeżdzą jeszcze z taksówkami

No ja jeżdzę. Sawą też się zdarzyło parę razy. Z tym że ja mam to szczęście, że z aparycji ze mnie tru samiec alfa. Ale w głowie mi się nie mieści, że gdybym wolał chłopców albo miał kolczyk w uchu oberwałbym od jakiegoś janusza, piewcy #dobrazmiana. Co za bydło.
  • Odpowiedz
@MrocznyBrokul:

Dlaczego sprawa nie została zgłoszona na policję?

Podrywałeś Hankę na lekcji czytania ze zrozumieniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po konsultacji z prawnikiem poszedłem w końcu na policję. Wylądowałem w komisariacie na Ludnej w Warszawie, gdzie zbył mnie policjant. Ponoć żaden z jego kolegów krzątających się po posterunku nie miał uprawnień, by przyjąć moje zgłoszenie o napaści. Odesłano mnie na Wilczą. Tam zrozumiałem, że państwo polskie
  • Odpowiedz
@MrocznyBrokul: aha:

Pewnie dlatego że nie miała miejsca, albo w większości została zmyślona.

Też zawsze z duża dozą sceptyzymu podchodzę do takich relacji o młodym Albercie Ajnsztajnie, ale nie sądzę żeby gościu ryzykował proces i fabrykował pisma od Sawy.
  • Odpowiedz
@Dutch: Zdarzało się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodziło mi jednak o to dlaczego nie zrobił tego od razu gdy sytuacja miała miejsce. Najpierw z prawnikami poszedł do korporacji taksówkarskiej i o policji przypomniał sobie dopiero gdy korporacja olała jego propozycję "warsztatów antyhomofobicznych". Jeszcze ta wstawka z PiS. Podsumowując: mamy katotalibańskich typowych Polaków "Januszy", PiS, uciśnionego żyda/geja/araba/murzna (niepotrzebne skreślić), bezduszną policję, niewzruszoną na prześladowania jakiejś mniejszości.
Gdyby
  • Odpowiedz