Wpis z mikrobloga

@arcctgx: jeszcze nie, planuję się tam wybrać w marcu. Póki co to każde wolne dni poświęcam na zwiedzanie okolic Singapuru. Poznanie samego Singapuru sobie trochę dawkuję - poza sky on 57 została mi jeszcze Sentosa.
Co do samego miasta - byłem tu ostatni raz 9 lat temu i jestem pod ogromnym wrażeniem jak to miejsce się rozwinęło - parę nowych linii metra, "city" mam wrażenie, że jest dwukrotnie większe no i
  • Odpowiedz
@Namespoofer: My jednego dnia zrobilismy sobie wycieczke zieloną linią metra do Joo Koon, a wracaliśmy czerwoną. Co mnie wtedy zszokowało to ogromna ilosc budowanych osiedli.... moloch na molochu, jedno osiedle pomiesciloby pewnie sredniej wielkosci polskie miasto. Niebieski dziwił się skad maja tyle dzwigow :)
Pisz czasem jak Ci sie tam zyje, chetnie poczytam :-)
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Hmm, za akademik wcale nie płacę jakoś wyjątkowo dużo - za dwupokojowy (w kazdym pokoju 2os.) apartament z łazienka, kuchnią z pełnym wyposażeniem wychodzi niecałe 2000 zł za miesiąc. Mieszkam w Chinatown więc do centrum mam 15-20 minut piechotą. Najtaniej wbrew pozorom wychodzi jedzenie - za 7-8zł można się solidnie najeść u Chińczyka :)
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Finanse i Rachunkowość na SGH. Trzeba mieć stosunkowo dobre stopnie + w zależności od tego na jakie studia się wybierasz to trzeba mieć napisanego SATa.
Co do Singapurek to hmmm - jak kto lubi, głównie to takie ciche myszki i głównie to się uczą. Ale co do wyglądu to zdarzają się na pewno dobre 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz