Wpis z mikrobloga

to to i ja #chwalesie - 2gi stopień za mną ! jeszcze jeden i będzie max lv :)
a teraz troche #truestory wiecie jaki ten PCK to system .... żeby dostać odznaki zasłużonych to trzeba się do nich samemu nafatygować, bo po co takim ludziom którzy oddają krew za free rozdawać z urzędu? a co do legitki to złożyłem 02.12.2015 miała być do odbioru po mies. ale oczywiście liczyć że ktoś stamtąd zadzwoni to jak liczyć na nobla, byłem wczoraj i odebrałem tylko legitykę bez odznaki, bo uwaga odznaki będą dopiero w listopadzie :) chyba liczą że ktoś jak rok będzie czekał to lepiej będzie smakowac czy może mu się odechce odbierać tudzież zapomni ? kto ich tam wie, mimo wszystko fajnie to mieć i jest #szacunnadzielni , #krew #krwiodawstwo #barylkakrwi #100litrow
Kamson_San - to to i ja #chwalesie - 2gi stopień za mną ! jeszcze jeden i będzie max ...

źródło: comment_ryg6abyAiamNA72FPlRg1wGM9bA7KNJM.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Kamson_San: biurokracja w rckik leży i kwiczy. Organoleptycznie przekonałem się o tym gdy w zeszłym roku chciałem zaświadczenie o oddaniu krwi do PIT-u. Jak się uprzesz, to możesz w każdym rckik tego samego dnia krew oddać, bo oni nie mają ogólnopolskiej bazy. Musiałem pisać do rckik ze szczecina o zaświadczenie, bo ci ode mnie powiedzieli, że bazy nie są połączone i oni nie wiedzą, że oddałem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kamson_San: czekam aż będę miała 18 lat i też będę mogła oddawać :") mam nadzieję, że nie mam żadnych przeciwwskazań do tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ARhD: pck to nie rccik !! tam nie mają bazy danych :) do pck idziesz z książeczką oni an tej podstawie ci wystawiają zaświadczenie które podbijają CI w rccik ( nikt tego nie sprawdza) i z tym, jak nie masz wbite to musisz zaświadczenie z rccik donieść albo nie zliczą - PCK to komuna i tak ich traktuj :) - ps książeczkę weź nową z PCK
@Krznl: powodzenia :)
@
  • Odpowiedz