Wpis z mikrobloga

to to i ja #chwalesie - 2gi stopień za mną ! jeszcze jeden i będzie max lv :)
a teraz troche #truestory wiecie jaki ten PCK to system .... żeby dostać odznaki zasłużonych to trzeba się do nich samemu nafatygować, bo po co takim ludziom którzy oddają krew za free rozdawać z urzędu? a co do legitki to złożyłem 02.12.2015 miała być do odbioru po mies. ale oczywiście liczyć że ktoś stamtąd zadzwoni to jak liczyć na nobla, byłem wczoraj i odebrałem tylko legitykę bez odznaki, bo uwaga odznaki będą dopiero w listopadzie :) chyba liczą że ktoś jak rok będzie czekał to lepiej będzie smakowac czy może mu się odechce odbierać tudzież zapomni ? kto ich tam wie, mimo wszystko fajnie to mieć i jest #szacunnadzielni , #krew #krwiodawstwo #barylkakrwi #100litrow
Kamson_San - to to i ja #chwalesie - 2gi stopień za mną ! jeszcze jeden i będzie max ...

źródło: comment_ryg6abyAiamNA72FPlRg1wGM9bA7KNJM.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamson_San: Czyli z książeczką do Pck i potem do rckik po potwierdzenie? To już widzę problem 2 różnych rckik w których oddawałem i pewnie konieczność korespondencji. Może się w tym tygodniu tam skoczę dopytać w końcu.
  • Odpowiedz
Organoleptycznie przekonałem się o tym gdy w zeszłym roku chciałem zaświadczenie o oddaniu krwi do PIT-u.


@Cesarz_Polski: Trzeba mieć jakieś zaświadczenie, żeby odliczyć od PITu? Pytam, bo w tym roku pierwszy raz sobie odliczę (od 2015 oddaję krew) i nie wiem :<
  • Odpowiedz
@Krznl: http://www.forum.krewniacy.com/ dużo info może znajdziesz odpowiedzi :)
@krzysiulek: tak z książeczką do pck oni dadzą ci zaświadczenie i z nim do rccik gdzie podbija pieczątki i znów do pck zostawić :)
@BlueDarkMoon: Tobie też gratulacje ważnego kroku, jaką masz? ja mam A+ czyli najpopularniejsza :) ja za tydzień znów idę , 3m kciuki
@Golomp: zaświadczenie z rccik ile oddałeś w ostatnim roku (
  • Odpowiedz
@Kamson_San: Ok, dzięki za info, rozumiem, że jak oddawałem w RCKiK w Warszawie to tylko w tym miejscu dostanę zaświadczenie? Czy jednak system jest centralny i mogę we Wrocławiu też wziąć takie zaświadczenie?
  • Odpowiedz
mdleją już przy poborze krwi do badań przed pobraniem


@misthunt3r: Chyba sobie żartujesz, nie ma na to żadnej reguły, ile razy widziałem szczupłe laski (czyli pewnie w okolicy 50kg), które normalnie oddawały a obok młodych 'byczków', którzy mdleli podczas oddawania.
@Cesarz_Polski: Dobra, jutro idę oddać to i tak dopytam i wezmę zaświadczenie :p
  • Odpowiedz
@Golomp: nie żartuję. Od lat widuję jak padają jak muchy. Ostatnio z grupy 4 dziewczątek chyba z liceum tylko jedna przeszła. Jedna odpadła przez wagę, druga padła przy pobraniu z palca do hemoglobiny, trzecia zemdlała 3 krotnie na pobraniu to przerwali :P
  • Odpowiedz
@BlueDarkMoon: no to najrzadszy na świecie grupa :) uniwersalny dawca do wszystkiego :) brawo ty , pamiętam kiedyś kolega z ta właśnie grupa przyszedł do rccik o 11,50 ze mna ,a rejstracja do 12,00 to jak babka zobaczyła grupę to dzwnoiła do regionalnego rccik odległego o 50km żeby przyjechała karetke specjalnie po to zamówienie :)
@misthunt3r: padają głownie ze strsu albo z tego że nie jedzą sniadania, moja
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamson_San: o, a propos tych chorób
wiem jakie dyskwalifikuja ale nie wiem czy odłam tej choroby (nieco słabszy) i nie wiem czy tak dokładnie na to choruje :c
  • Odpowiedz