Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Ty się śmiejesz, a mi siostra opowiadała, że na medycynie uczyła się o metabolizmie z for kulturystycznych. Kolesie to mają naprawdę nieźle ogarnięte :D
  • Odpowiedz
imo osoby, które mają już jakiś staż na siłowni mają o wiele większą wiedzę na temat odżywiania niż przeciętna osoba.

No i co do samej dyscypliny to też chyba nie jest łatwo - nie mówię o samych treningach ale także o restrykcjach żywieniowych, wysypianiu się.

Ale co ja tam wiem - najważniejsze, że mirki się już wypowiedziały:) Co z tego, że nigdy dupy sprzed kompa nie ruszyli ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
i mają lepszą wiedzę niż farmaceuta i w ogóle są #!$%@? nadludźmi. Ogarnij się bo chodzę też na siłownię i bardzo mało osób o tym wie, idę i oprócz miłych panów 90% to tępe zwoje mięśni nastawione na jedno:


@tajemniczygosc: odróżnij ludzi z siłowni od kulturystów. u mnie w dość dużym CityFit jest jeden kulturysta i jeden przed debiutami. więc wiesz...
  • Odpowiedz
@pobo: no to zapytaj kiedyś takiego koksa czy zna działanie osi hormonalnej podwzgórze-przysadka-gonady

mówię o tym, bo to ma bezpośredni związek z testosteronem, którego jak wiemy kulturyści sobie nie żałują
  • Odpowiedz
@fortheworld: Bo jest. To, że się nauczył paru zasad nie znaczy że ma większą wiedzę. Ćpuna też możesz nauczyć syntezy amfetaminy (albo gotowania metaamfetaminy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale to nie robi z niego chemika
  • Odpowiedz