Wpis z mikrobloga

Okej, kilka osób wyraziło chęci pod znaleziskiem Formula Drift więc robię #ama a przy okazji #pokazauto

Latam bokami od 2014, dotychczas z 4.0 v8 (286KM) pod maską, jednak na ten sezon składam coś bardziej profesjonalnego, jednak w tej samej karoserii. Silnik 1JZ o mocy 503KM. :)

po więcej zdjęć i informacji zapraszam tu:
www.facebook.com/GrykiDrift
a tu można pooglądać ruchome obrazki:
https://www.youtube.com/watch?v=Hx_fDs_frKE

czekam na pytania!

#drift #bmw #drifting
Pobierz Gryki - Okej, kilka osób wyraziło chęci pod znaleziskiem Formula Drift więc robię #am...
źródło: comment_OVz2ST2hAEXp13h8IHj2MmquqBR99uYF.jpg
  • 47
@fdev0XR1HB6ybxRJ45: eee tam. :)
@tylkoniechori: nie. co prawda rozkład mas był troszkę kiepski, bo silnik nie był cofnięty.. ale niektorzy wkladaja jeszcze wieksze i ciezsze potwory :)
@Guillem: najtaniej i najprosciej - przedluzenie wahaczy, podkladki pod magiel itp... jak to za malo to sa dostepne specjalne zestawy - wszystko custom made. z oryginalu niewiele. ale na pewno ponadczasowa linia. :)
@fdev0XR1HB6ybxRJ45: trafilem na okazję kupna drugiego driftowozu w super cenie, właśnie z 1jz. brałem. :) z 2jz troszkę problemów jest. GTE są drogie, a GE trzeba mocno przerabiać pod turbo.
do 1JZ mam r154 z supry. słyszałem wiele złych opinii, zobaczymy co z tego będzie :)
@Gryki: zupelnie minie to nie jara i nie imponuje, ba nawet tego nie rozumiem.
Jest male ale, to "ale" panie to PASJA i za to nalezy sie plus. Swiat bez ludzi ktorzy maja pasje i spelniaja swoje marzenia bylby strasznie #!$%@?.