Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pomysł. Otwieram tag #godzinarozmowy. Będę co jakiś czas - może codziennie - wrzucał wpis gdzie spośród plusujących osób wybiorę jedną, z którą chętnie (i aktywnie! A nie odpisując co 10 minut :) ) porozmawiam przez godzinę (albo dwie, zobaczymy) o tym czym żyjemy, co spotkało nas w ciągu dnia, o zainteresowaniach - czym kto będzie chciał :) Wiem, ze na mirko jest masa interesujących ludzi - spotkałem już niejednego i miło mi się rozmawiało.
Niech to będzie pierwszy taki wpis! Jeśli chętnych będzie co najmniej 5 - jutro o 14:00 robię losowanie, a jakoś wieczorem (powiedzmy o 19:00) się zgadamy.

:D
#oswiadczenie #losowanie #godzinarozmowy #chcepogadac i trochę #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_YqIwW79w962u4YYHOU3l2alIjBE1J932.gif
  • 12
@Bergkamp: @Del: Oo. Takich komentarzy się nie spodziewałem. Wiecie, zawsze miło powymieniać poglądy z kimś, kogo nie znało się wcześniej i szukać rady apropos zadań i problemów, które nam towarzyszą, a na które rozwiązania często bywają proste, a mimo to nam umykają.
A co do godzin to przecież wszystko jest elastyczne, szczególnie teraz. Tym bardziej, że przez najbliższy tydzień ja będę sam ustalał sobie "grafik", decydując kiedy zakuwam do egzaminów.
@Zoxico: Naturalnie, że to dobry sposób na rozluźnienie. Rozmowa z ciekawymi ludźmi zawsze buduje i wzbogaca, gadać można na każdy temat, szkoda tylko, że stukając w klawiaturę. No ale w dzisiejszych czasach, tak jest najszybciej i najłatwiej :)
@Bergkamp: Zgadzam się w 100% :) Choć rozmowa przez "stukanie w klawiaturę" ma też swoje zalety. Między innymi to, że daje możliwość dłuższego czasu do namysłu i udoskonalania odpowiedzi. Myślę, ze to spory plus i są ludzie, którym jest to bardzo na rękę, bo w rzeczywistości mówią zupełnie inaczej.
@RBBN: Zawołam wszystkich plusujących w takim razie, choć moim zdaniem prościej by było gdyby ludzie dodali tag do obserwowanych po prostu :)

@Shyvana: Heheh, do niedawna też tak myślałem. Zawsze warto spróbować! ^^

Nie chcę tworzyć nowego wpisu, by nie spamować niepotrzebnie tagiem.
Pierwsze losowanie zakończone! Los (a własciwie mirkorandom) uśmiechnął się dziś doo...


Napisz na PW, czy 18 albo 19:00 ci odpowiada, a resztę zapraszam do kolejnej edycji w najbliższym czasie i życzę miłego dnia :)
Poza tym - 3 sprawy.
1. Osoba raz wylosowana nie bedzie wylosowana ponownie.
2. w razie braku odzewu wylosowana i poinformowana zostanie następna osoba
3. Jak łatwo zawołać