Wpis z mikrobloga

#forex #mirkofx - zakładam tag

Od dziś robię trading live, będę zamieszczał swoje codzienne wejścia, niezależnie od wyniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100% transparentności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To mamy - jak to często bywa, klątwa pierwszego wejścia na rachunku, jeszcze się nie zdarzyło abym miał pierwszy trade na + xD

Norwag93 - #forex #mirkofx - zakładam tag

Od dziś robię trading live, będę zamiesz...

źródło: comment_akfMVRzlkgEgkN1xKCCHvICALeR6tg0Z.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rofl131: używam tylko momentum, reszta jest bo zauważyłem że podświadomie szybciej się orientuje wtedy w sytuacji. Na nic innego nie patrzę - momentum i wyrysowane tl.

Nie planuje niczego. Nie da się przewidzieć jak długo będzie trwał ruch.
  • Odpowiedz
@rofl131: nie wyczułeś heheszków ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam pojęcia, ile dadzą to wezmę, przecież nie będę się ograniczał. Idealnych szczytów i dołków łapać się nie da więc więc jak będzie tak będzie, byle do przodu.
  • Odpowiedz
@Norwag93: Siema, podepnij myfxbook jeśli możesz, fajna sprawa i wtedy faktycznie widać 100% zagrań.
Nie wykluczone za za kilka tyg też będę pokazywać live zagrania, w tej chwili mam przebudowę sysa, musze dopracować 2 rzeczy i upewnić się że to działa.
  • Odpowiedz
@Norwag93: na fx od pocz 2012, na pocz standard jak większość, później zacząłem kręcić się wokół zera.
Po długiem czasie kręcenia się w okolicach zera postanowiłem zrobić przerwę zaczynając jeszcze raz od podstaw, co u mnie działa i co umiem, co nie działa i nad czym trzeba pracować. Będę grać day-trading na głównych parach(edek i chyba jeszcze ... cadjpy), generalnie interesuje mnie swing trading i umiejętne łączenie interwałów.
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: tylko się nie sfiksuj zbytnio ;) na jedne takie idealne zagranie, idzie kilka prób które wywali na be zazwyczaj :)

Pewien dobry trader powiedział mi że na sukces składa się -

10% na to gdzie wejdziemy (no chyba że ktoś kompletnie nie zna podstaw i gra z d--y)
40% to co zrobimy po otwarciu pozycji, czyli jak
  • Odpowiedz