Wpis z mikrobloga

@dragon: Po wczorajszych komentarzach jednego z organizatorow, wiedzialem ze bedzie niezly shitstorm w zwiazku z selekcja teamow. Sugerowalem mu zeby w tym tyg. zrobil na faceicie kwalifikacje do turnieju, dla osob ktore wg. nich nie spelnily wymagan "aktywnosci". Odpisal mi ze maja juz wszystko zorganizowane. No coz.
@pitu120: Czytalem regulamin, ale nie zauwazylem tego punktu - zdarza sie. Jest tydzien do turnieju, nie wiem dlaczego nie zorganizowali one night cupa dla osob ktore nie przekroczyly progu wymaganej aktywnosci pod tagiem..
Czytalem regulamin, ale nie zauwazylem tego punktu - zdarza sie. Jest tydzien do turnieju, nie wiem dlaczego nie zorganizowali one night cupa dla osob ktore nie przekroczyly progu wymaganej aktywnosci pod tagiem..


@d0nezo: 5 osób w drużynie i żadna nie zauważyła tego punktu?
@d0nezo: Jaki ty masz ból dupy. Organizatorzy na początku chcieli losowanie - było źle. Zmienili więc na aktywność. Jak sama nazwa wskazuje MIRKOcup. M-I-R-K-O. Nie mieliście dostatecznej aktywności? Nie dostaliście się. Proste, więc przestań płakać.
@yazir: Ty tak serio? Jako ze ja zajmowalem sie organizacja druzyny, to ja odpowiadalem za wszelkie sprawy zwiazane z zapisaniem nas na cupa. Nie liczylem sie z tym, ze ktos moze wpasc na tak wg. mnie glupi punkt w regulaminie, zezwalajacy wlasciwie na dodanie do cupa tylko swoich kolegow. Selekcje na podstawie aktywnosci uwazam za oszukanie sponsorow, bo skad mamy wiedziec ze organizatorzy nie postanowili wpuscic do cupa jakichs gosci, ktorzy
@d0nezo: losowanie 8 drużyn byłoby sprawiedliwe? Byłby płacz, że to ustawione. one night cup dla 8 drużyn nie byłby łatwy do zorganizowania. Ciężko ogarnąć często datę dla dwóch drużyn a tutaj dla reszty zapisanych.
@d0nezo: z Twojej drużyny tylko Ty oraz jedna osoba miały jakąkolwiek aktywność na wykopie w ciągu ostatniego pół roku, dwie osoby miały zerową aktywność. Tak jak napisałam- aktywność pod tagiem #csgo była mniej brana pod uwagę niż aktywność na całym wykopie. W drużynach, które dostały się, aktywność ta była większa. Turniej ten jest wykopowym turniejem, stąd takie kryteria zostały wzięte pod uwagę przy doborze drużyn, o czym pisaliśmy już pierwszego dnia
Jezeli ktos ma konto 8 lat, ale nic nie pisze to imo nie jest czescia spolecznosci mirko i tyle. To turniej dla aktywnych ludzi, nie dla obserwatorow ktorzy nic nigdy od siebie nie wniesli na ten portal, a teraz chca brac udzial w turnieju. Przykro nam takie zasady.