Wpis z mikrobloga

Miraski, wiecie może gdzie we #wroclaw najlepiej rozejrzeć się za bawełnianą, gładką, białą koszulą slim fit z kołnierzykiem włoskim za jakoś <130 zł? Chodziłem wczoraj po różnych sklepach w Pasażu Grunwaldzkim, jednak włoskie kołnierzyki były jedynie w koszulach za ok. 200 zł, co mnie trochę odstraszyło. Macie może jakiś zaufany sklep z koszulami? Warto poszukać w Factory?
#modameska
  • 14
@shinX: O Pasażu Zielińskiego nie pomyślałem, dzięki za sugestię.
@Kamyki_w_bucie: Obawiam się, że w Magnolii będzie taka sama sytuacja jak w Pasażu Grunwaldzkim - dużo sklepów, ale nie na moją kieszeń. Niby mógłbym się szarpnąć i kupić coś droższego, ale za rzadko chodzę w garniturze, by ładować większe kwoty w koszulę - przynajmniej tak mi się wydaje.
@aikonek: Sprawdzę, dzięki za wskazówkę.
@UHUstic: Dzięki, już na jakimś forum
@shinX: w factory też można kupić, ja kupiłem wiele razy.
@okim: w sieciówkach ceny mogą być już wyższe, bo te po promocyjnych cenach często już wykupione.
Sprawdź bytom, wółczankę i vistulę. Osobiście zajebistą koszulę białą z kołnierzem włoskim kupiłem w Bytomiu, naprawdę fajnej jakości i udało się wybrać w promocyjnej cenie.

Proponuję, żebyś się wybrał do Magnolii i odwiedził Wółczankę, Bytom, Lavard, Peek and cloppenburg i ewentualnie z tańszych Puere.
@Spratus: Już jest wyżej, ale dzięki.
@prnppp: Byłem i w Bytomiu i w Puere - niestety nic tam dla mnie nie było. Może spróbuję jeszcze z Wólczanką. Rozmowę z ekspedientką zawsze zaczynam od sprecyzowania rodzaju koszuli i widełek cenowych, w których chcę się zmieścić, unikam w ten sposób wszelkich nieporozumień i nie marnuję ich czasu ;) Właśnie jakoś teraz będą kończyć się wyprzedaże studniówkowe, więc chyba kilka dni za późno
@okim: slim fit na pewno w Zarze. Tylko nie wiem czy z włoskim kołnierzykiem. Jak nic nie znajdziesz to zawsze zostaje Zalando. Dwa razy zamawiałem, dwa razy zamówienie doszło po dwóch dniach. Raz też zwracałem cześć zamówienia i zero problemów.
@okim: jeśli nie boisz się wjeżdżać na Nadodrze to jest tam taki sklep typowo z garniturami i koszulami zaraz za T&J Delikatesy przy Staszica/Pomorskiej.