Wpis z mikrobloga

@mestinerr: Ale ja nie napisalem aby zlikwidowac expienie w grupkach, po prostu to powinno być zbalansowane, chcesz to bij lvl w 10 osób, ale uważam to za niesprawiedliwe, skoro ja sam jednego grima bede bil 30 sekund i dostane 55000 expa, a grupa 10 graczy ubije go w 5 sekund dostajac 58 tysiecy.
  • Odpowiedz
@mestinerr: na prawdę nie widzisz problemu, że za zabicie dla dostajesz 21k expa, a zabicie tego samego dla w party dostajesz 30k? Coś tu jest nie halo. 21/4= 5,25.
to wychodzi, że nie mamy tu exp x10 tylko x52.
@endriu92: 58 tysięcy KAŻDY:)
  • Odpowiedz
@endriu92: Wbiłem 200 lvl praktycznie nie grając w party więc nie widzę w tym aż takiego dużego problemu. Jeżeli nie będzie shareda taki paladyn zniknie z tabeli w przeciągu tygodnia. Teraz w Tibi tylko i wyłącznie expi się w shared bo jest więcej expa. Zmienianie expa za grima mija się całkowicie z celem bo przecież to nie jest docelowy potwór na którym się expi na lvlach 500+. Przypominam że z lvla
  • Odpowiedz
Żeby grimy mniej dawały. Dzięki temu zostanie zachowane dalej expienie w party, które ma motywować mirków do integracji, a z drugiej będzie mniej leciało na grimach.


@marahin: Iście socjalistyczny pomysł.
  • Odpowiedz
@endriu92: Po mojemu fajnie się gra. Każdy kto tu gra, grał już w Tibie, teraz ludzie nie mają tyle czasu a chcą grać end game. Ludzie już się w życiu nafarmili. A tak z kolegami się super #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jeśli faktycznie jest to zdanie sporej liczby graczy - będzie trzeba coś z tym zrobić.


@marahin: Przecież tu nie chodzi o zdanie graczy, tylko o czystą kalkulację. Chociaż plebiscyt by się przydał.

Jeśli gracze chcieliby, aby każdy miał 1488 lvl po wbiciu rota, to i tak mądry admin nie wprowadzi tego.

Bicie solo powinno być mniej opłacalne, ale to co się odjaniepawla przy 4 voc(600% exp podobno, mam nadzieję, że to
  • Odpowiedz
@cowiekmapa: masz rację. Dlatego ankieta w której większość na coś głosuje nie ma i tak gwarantowanej siły przebicia, jeśli chodzi o wprowadzenie zmian na serwerze.
Jest natomiast to dla nas sygnał, że "hej, coś jest trochę nie w porządku, warto byłoby się temu przyjrzeć i coś zrobić". Tak było z rycerzami.
  • Odpowiedz
@marahin: Ankiety by były spoko, gdyby na przykład w temacie expa było tak:

1) ankieta, czy mirasy chcą zmian mnożników

2) jeśli tak, to ankieta, czy mirasy chcą większe czy mniejsze

3) pytanie o szczegóły

To można jakieś wnioski wyciągnąć.

Jak patrzyłem na ankietę o ilość fragów, to tylko myślałem "Chyba ich #!$%@?ło. Kto to wymyślił?".

Chciałeś być mode na serwie, to masz xD
  • Odpowiedz
  • 0
moim skromnym zdaniem shared exp może być jednak może by była opcja, aby wprowadzić limity osób należących do party, czy też by ten exp jakoś lepiej dzielił się na całą drużynę, a nie jak jest obecnie każdy dostaje więcej niż by solo ubili demona czy grima i tak jest profit bo nie ma waste manasów czy też run
  • Odpowiedz