Wpis z mikrobloga

Mireczki 5 miesięcy temy wyjechałem w podróż dookoła swiata razem ze znajomymi. Udało nam się przepłynąć Atlantyk jachtostopem. spędzić swieta w Rio de Janeiro u brazylijskiej rodziny, spotkac tam goscia ode mnie z miejscowosci (male miasto - 10k ludzi), popykac z nim legalnie w pokera w drugi dzien swiat, zjesc pierogi w polskiej knajpie w Kurytybie, spedzic Sylwestra we Florianopolis, smigalismy stopem po Paragwaju i Urugwaju. Aktualnie siedzimy w Argentynie w Barilotche, podobno tu Hitler z Ewa Braun wyzioneli ducha. Duzo nazistow, jeden jest nawet dyrektorem szkoly. Nie wydalismy podczas tej podrozy ani zlotowki na transport i hotele :) Jezdzimy autostopem plywamy jachtostopem, spimy po couchsurfingu i dobrze sie bawimy :) 3 dni temu cyganie ukradli nam plecaki z calym sprzetem ale w 2 godziny policja zlapala zlodziei, pozwolili nam spac na komisariacie, a policjantki zrobily nam pizze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety dzis trzeci czlonek zalogi dostal wpi***ol, za bardzo sie nadzgal i smigal z goprosem, ale jestesmy dobrej mysli. Jesli chcecie sledzic nasze przygody to macie link: http://autostopemdookolaswiata.pl

Nasz 4 odcinek z Las Palmas premierowo dzis lapcie
#autostop #podroze #film
termometr - Mireczki 5 miesięcy temy wyjechałem w podróż dookoła swiata razem ze znaj...
  • 15
Chodzisz po marinie od łajby do łajby i pytasz ludzi czy nie szukają załogi lub nie potrzebują pomocy na jachcie. Pierwszy jachtostop na Kanary złapalismy z CVki. Bylismy przed sezonem i nie bylo zbyt duzej konkurencji. Po 3 tygodniach brytyjski kapitan zabral nas na Kanary. Tam w Las Palmas drugiego dnia piąta osoba którą zapytalismy zgodziła się zabrać nas na Teneryfę a dalej Wyspy Zielonego Przylądka w Afryce i przez Atlantyk do