Wpis z mikrobloga

@Altru: nie lepiej kupic sam rejestrator? Nie masz problemu z nagrzewanie, raz montujesz i zapominasz że jest. Takie G1WH wyrwiesz do 200 PLN
@Altru: jestem świadomy tego, że jak nie masz hajsu to nie ma co myśleć o kamerze ale IMHO używanie telefonu to kiepski pomysł. Dlaczego? Nagrywanie ciągle zżera aku, więc telefon ciągle jest podpięty po ładowarek, telefonu nie zostawiasz w aucie bo kradno i jest potrzebny gdzie indziej, za każdym razem wpinasz i wypinasz telefon = gniazdo USB masakrujesz. Dodatkowo kat widzenia aparatu w telefonie jest dużo gorszy niż kamerce. Lepiej dozbieraj
@Keep_Calm: @Gooma: Są uchwyty dedykowane z otworem na obiektyw. W jednym aucie mam kamerkę, a w drugim używam normalnie starego smartfona zamocowanego na stałe za lusterkiem. Rozdzielczość nieco niższa, ale poza tym żadnych problemów.
@Gooma:

Kiedyś nagrywałem trasę nokią N8 przyczepioną gumkami recepturkami do takiego uchwytu i wszystko działało.
Więc skoro uchwyt z gumkami spełniał swoja rolę to musi być jakiś "normalny" uchwyt ,który przejmie jego rolę (bez użycia gumek). Kasa w tym wypadku jest na 2 miejscu. Skoro kupuję telefon z nagrywaniem w 4K to po co mam wydawać jeszcze kasę na rejestrator. Sam uchwyt powinien wystarczyć. Nokią N8 nagrywałem odkąd pojawiła się na
Pobierz Altru - @Gooma: 

Kiedyś nagrywałem trasę nokią N8 przyczepioną gumkami recepturkam...
źródło: comment_30Wr3ZOHWJRT07yGeLin2RsK03zsrneT.jpg
@Altru: no ale nie wkurza Cię, że zgłasza na krótkich trasach po mieście za każdym razem podłączasz i wypinasz kabel? Mnie by to wkurzalo. Parkuje, wychodzę a nie jeszcze mam się uzerac z kablami.
@Altru: Ale wiesz, że filmu nagranego w 4K nie oznacza, iż druga osoba obejrzy go w tej samej rozdzielczości, prawda? Dodatkowo nagrywanie 4K telefonem przy chociażby długich trasach to tragedia, lepiej ubezpiecz telefon, co by Ci się nie sfajczył na nagrzanym aku + ładowarce min. 2A.
@powrutkrula: Moje trasy to max 15min potem 1h przerwy i znowu 15min trasy. Co znaczy inni nie zobaczą w takiej rozdzielczości? To po co nagrywać filmy w HD skoro niektórzy dalej mają TV z kineskopem.