Wpis z mikrobloga

Mirki samochód mi 'padł'.
Golf 4 1.9 tdi, jedyny prawilny :]
Jadę, usłyszałem jakby mały huk, samochód zaczął głośniej pracować.Nie znam się kompletnie ale znalazłem pod maską coś, co nie gra. Na zdjęciach rura nr 1 - co za jedna? - obcierała się chyba od jakiegoś czasu o pasek, co po niej widać i chyba wyrwała się z mocowania które jest za prawym reflektorem.
O ile to jest jedyna usterka to jest mi ktoś w stanie powiedzieć co to i czy z tym można jechać? w sensie jakieś 10km do serwisu, nie 500 km nad morze.

#mechanikasamochodowa #mechanika #golf i podczepie się niekulturalnie pod #cytrynigumiak bo może zrobimy to na piankę albo łyżkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz romanov2 - Mirki samochód mi 'padł'. 
Golf 4 1.9 tdi, jedyny prawilny :]
Jadę, usły...
źródło: comment_7V1YrzSalYTUrNSXxcij4kTzJpF2BeN3.jpg
  • 22
@poco: da, ale jemu coś urwało przecież - a Ty mówisz o celowym zaślepieniu zaworu.
No i w cywilizowanych państwach gdzie dba się o środowisko naturalne to jednak jest to kontrolowane.
@Yinxol: na 100% to jest rura dolotowa od IC, wiem bo sam mam Golfa IV w TDI i zdarza mi się przy nim grzebać. A nawet jakby to była rura od EGR, to fakt można ją zaślepić, ale jak #!$%@? sama, to wcale nie jest ok, bo powietrze z turbo oraz spaliny będą nią uciekać gdy EGR będzie otwarty i komputer będzie głupiał. Rura od EGR jest bardzo krótka i zlokalizowana