Wpis z mikrobloga

Przygotowałem sobie Ever17 na androida, jakby ktoś też był zainteresowany przedstawiam jak sprawić by VNka zadziałała nam na naszym smortfonie lub tablecie.

Plusy - mobilność, 1000% większa wygoda w porównaniu do siedzenia przed kompem.
Minusy - VNka nie wygląda dokładnie jak na komputarze, brak efektów przejścia/animacji, ograniczona ilość VNek

1. Pobieramy aplikację VNDS (darmowy) bez opcji zapisu, VNDS (płatny) albo szukamy pirackiej wersji w necie.


2.1 Już skonwertowanego przeze mnie Ever17 można pobrać tutaj.

3. Rozpakowujemy foldery background, foreground, script i sound (wybieramy opcję rozpakuj na miejscu, nie do nowego folderu), najlepiej zrobić to już na tablecie bo transfer kilkunastu tys. plików może być powolny.

4. Umieszczamy pliki na ścieżce (pamięć wewnętrzna)/vnds/novels/ever17

5. Zmieniamy ustawienia w aplikacji wedle życzeń i gramy!

#visualnovel #anime #ever17
Krunhy - Przygotowałem sobie Ever17 na androida, jakby ktoś też był zainteresowany pr...

źródło: comment_0Lyl7hP07XxL20ebuTzCaDJhBjqAFhpg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Krunhy: Afair konwerter miał przez długi czas błąd, przez który nie można było dostać się na jedną ścieżkę. Przez to większość już gotowych skonwertowanych Ever17 dostępnych w internecie też je posiada. Ale jak skonwertowałeś sam to nie ma problemu :)
  • Odpowiedz
@vndb: Wiem, że te skonwertowane wersje były na Piratebay, ale poznikały po zawirowaniach z tą stroną, muszę ich poszukać bo była tam np. Saya no Uta do której nie ma dedykowanego konwertera.
  • Odpowiedz