Wpis z mikrobloga

#ocochodzi #tmobile #umowa #ratunkupomocy
Czy oni mają prawo robić takie kminy, że do abonamentu dodają drugą fakturę na raty za zakupiony sprzęt?
Miał być tablet za 1zł, a tu naliczają prawdopodobnie fakturę sprzętową i rachunek jest 2x większy...
Miał ktoś taką sytuację?
  • 10
  • Odpowiedz
@l-_-l: No właśnie jest rozdzielone, ale nie rozumiem, była mowa, że tablet ma być za 1zł, a tymczasem oni doliczają kilkadziesiąt złoty miesięcznie, przez co płacę 2 razy tyle?
  • Odpowiedz
Miał być tablet za 1zł


@beatha: może za 1zł przy pierwszym rachunku a potem normalne raty? Pokaż lepiej co to za abonament i ile placisz za co.
  • Odpowiedz
@l-_-l: Rozumiem, że nie ma nic za darmo, ale nie rozumiem sytuacji, gdy ktoś mi mówi, że abonament będzie wynosił x ceny, to ja już rozumiem, że wartość sprzętu jest tak jakby w tej cenie wliczona. I nie było mowy o tym, że coś jest dodawane dodatkowo do abonamentu, przez co wychodzi 2x więcej. :|
  • Odpowiedz
@beatha: no to jedynie w tym można doszukiwać się kłamstwa konsultanta t-mobile, chociaż mogą próbować się wyprzeć, że nie było pytania o łączny koszt, tylko o cenę abonamentu ;)

  • Odpowiedz
@l-_-l: Właśnie o to mi chodzi, człowiek się czuje wprowadzony w błąd, bo teraz wychodzi chyba na to, że przez 2 lata mam płacić większy abonament, bo konsultant wprowadził w błąd (dodatkowo konsultant przez telefon).
A o wszystkim dowiaduję się po paru miesiącach, bo człowiek rozkminia, że może nabił sam duży rachunek. :|
  • Odpowiedz
@beatha: Jeśli ktoś mówi, ze będziesz płacić abonament za 50 zl, to w tej kwocie masz abo za usługi i ratę. To nie jest dodatkowa opłata, to logiczne. Co to za różnica płacąc np. 50 zl miesięcznie, że w tym masz np 20 zl raty? Jakbyś mial sam abo za 50 zeta i zadnej raty to juz byłoby okej?
  • Odpowiedz