Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki postanowiłem napisać tutaj bo chyba dopada mnie depresja. Poznałem dziewczynę, zakochałem się w Niej. Postanowiłem, że napiszę czy nie miałaby ochoty gdzieś razem pójść. Odpisała, że próbuje z innym chłopakiem. Od tego czasu minął miesiąc. Najgorszy miesiąc mojego życia. Ciągle o Niej myślę, czuję się nikomu niepotrzebny, bezużyteczny, nie potrafię znaleźć sobie miejsca, nie mam na nic ochoty, czuję, że moja egzystencja straciła sens. Przed tym jak Ją poznałem cały czas się śmiałem i uśmiechałem, a teraz zapomniałem czym jest uśmiech. Codziennie wychodzę do ludzi, ale to nie pomaga. Przyjaciele starają się mi pomóc, ale żaden z nich nie przechodził przez coś takiego. A wy Mirki i Mirabelki, mieliście coś podobnego? Jeżeli tak, to jak sobie z tym poradziliście?
#niebieskitag #depresja
  • 26
@Pertaseth: Wiesz dla jednego pewne rzeczy mogą być śmieszne a dla drugiego poważnym problemem. Nir oceniaj ludzi swoją miarą.

@Ignacyk132: Mirku jesteś jeszcze bardzo młodziutki i w tym wieku powinieneś się bawić i szaleć. Ja wiem, że teraz to Ci nie pomoże ale zobaczysz, że kiedyś będziesz się z tego śmiał. Nie ta baba to inna, na pewno nie raz się jeszcze zakochasz. Spróbuj sobie jakoś z tą sytuacją poradzić